This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Polski sądy

adi

Active member
Na co metoda, na nauczenie się zakładania prezerwatywy?

Sami tworzycie sztuczny problem by potem go "rozwiązywać" przymusowym, oderwanym od rzeczywistości a przede wszystkim narzucającym daną ideologię programem.

Ostatnia edycja:

cynik

Member
Znaczy jaką ideologią? Kościół Kat. zakazuje całkowicie antykoncepcji, nawet gumek. I to nie jest narzucanie ideologii? I jak ma się młody facet nauczyć poprawnie zakładać, skoro nie będzie mógł naciągać gumy na ogóra czy banana w klasie na lekcji? Komplety?

Leon

Active member
Adi z jednej strony udajesz wolnościowca, (nikt nie ma prawa ingerować w życie człowieka) a z drugiej chcesz zakazu tejże wolności.
Adi dlaczego jak ktoś urodził się homosiem tego mu zakazywać? albo jakiś facet chce paradować w damskich ciuchach to dlaczego mu nie wolno?, skoro chce rżnąc głupa to niech rżnie.
A co jest złego w antykoncepcji?

Adi jeżeli mówimy o jakieś chorej ideologii którą chcą nam narzucić , to jedynie to!

adi

Active member
Znaczy jaką ideologią? Kościół Kat. zakazuje całkowicie antykoncepcji, nawet gumek. I to nie jest narzucanie ideologii?
No to tez jest. Dlatego religia katolicka nie jest obowiązkowa.

I jak ma się młody facet nauczyć poprawnie zakładać, skoro nie będzie mógł naciągać gumy na ogóra czy banana w klasie na lekcji? Komplety?
Naprawdę nie umiał byś gdybyś nie ćwiczył w szkolę na ogórku?

adi

Active member
Adi dlaczego jak ktoś urodził się homosiem tego mu zakazywać? albo jakiś facet chce paradować w damskich ciuchach to dlaczego mu nie wolno?,
Wolno, tak samo wolno kobiecie chodzić topless po ulicy.

Chociaż nie, zapomniałem -> twoje ugrupowanie zabrania kobietom chodzić topless po ulicy.

Dlaczego? jesteś piersiofobem czy jak?

Wytłumacz dlaczego kobieta nie może chodzić topless. Tylko nie podkulaj ogona.

A co jest złego w antykoncepcji?
A gdzie napisałem że jest coś złego?

A wolność polega na tym, że rodzic decyduje o rodzaju edukacji a nie przymus państwowy.

Leon

Active member
Wolno, tak samo wolno kobiecie chodzić topless po ulicy.
Zdecyduj się w końcu! wolno czy nie wolno?
Jak dla mnie ulica to nie plaża!
Zapłaci 250 EUR, bo nie miał na sobie koszulki. Włochy ostro walczą z turystami
Jak to kobiety nie mogą chodzić topless? nawet nago chodzą!
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Aduś jest takie stare powiedzenie: "co kraj to obyczaj"

adi

Active member
Jesteś skrajnym idiotą czy schizofrenikiem? pytam poważnie?

Dlaczego kobietom chcesz zabraniać chodzenia topless powołując się na obyczaj, ale już chcesz wszelkiej wolności dla homoseksualistów mimo że homoseksualizm jest sprzeczny z polską obyczajnością?

Od kiedy to "obyczaj" i to w dodatku katolicki jest ważniejszy od wolności i "tolerancji"?

Leon

Active member
Jesteś skrajnym idiotą czy schizofrenikiem? pytam poważnie?

Dlaczego kobietom chcesz zabraniać chodzenia topless
W którym miejscu napisałem że nie chcę aby kobiety chodziły topless?????? dlaczego chcesz wmówić mi coś czego nawet nie poruszyłem?

A chciał byś zobaczyć 80-latką topless?
Topless opalać się w Polsce można
Jak można porównać homosia do kobiety w topless? przecież to całkowicie co innego.
Dlaczego zabraniasz kobietą chodzenia w burkach?

adi

Active member
W którym miejscu napisałem że nie chcę aby kobiety chodziły topless?????? dlaczego chcesz wmówić mi coś czego nawet nie poruszyłem?
No przecież twoja partia karze kobiety za chodzenie topless!

Więc pytam, jesteście jakimiś piersiofobami?

A chciał byś zobaczyć 80-latką topless?
Nie ale co to ma do rzeczy? Jej wolność. Coś mi się nie podoba to odwracam głowę.

Topless opalać się w Polsce można
167

Jak można porównać homosia do kobiety w topless? przecież to całkowicie co innego.
Dokładnie to samo. Zachowanie sprzeczne z z tzw obyczajnością. W przypadku Polski katolicką obyczajnością.

Dlaczego zabraniasz kobietą chodzenia w burkach?
Ja?

To w Unii Europejskiej zakazują.

Leon

Active member
Nie ma jednoznacznych przepisów, które wprost zakazują opalania się nago bądź topless,

Szczecinianki, które bez staników opalały się na miejskim kąpielisku uniewinnione. - Ta sprawa w ogóle nie powinna trafić do sądu. Nasze społeczeństwo jest mądre i wie, jak dostosować się do zmieniających się obyczajów - tłumaczyła sędzia Władysława Motak.

Dokładnie to samo. Zachowanie sprzeczne z z tzw obyczajnością. W przypadku Polski katolicką obyczajnością.
Uważasz że jak dwóch facetów (albo kobiety) trzymają się za ręce , to to jest sprzeczne z obyczajnością?

Adi czy ty naprawdę byś chciał żeby kobiety po mieście z wywalonymi cyckami latały?
A myślisz że kobiety by chciały? Nigdy nie słyszałem żeby kobiety żądały takiego prawa!

adi

Active member
Nie chodzi o samo opalanie, chodzi ogólnie chodzenie po ulicach z gołymi piersiami w lecie.

Dlaczego chcesz karać kobiety w toplesie na ulicy?

Uważasz że jak dwóch facetów (albo kobiety) trzymają się za ręce , to to jest sprzeczne z obyczajnością
Nawet w większym stopniu niż kobieta w toplesie, dlatego z pewnością bardziej agresywna reakcja społeczeństwa na 2 facetów.

Adi czy ty naprawdę byś chciał żeby kobiety po mieście z wywalonymi cyckami latały?
A co w tym złego i co ma do tego co by kto chciał?
Ktoś nie chce kobiet w toplesie, ktoś inny pederastów, ktoś inny faszystów a jeszcze ktoś inny osób z nadwagą.

Obyczajowość jest taka a nie inna, w dodatku katolicka więc albo się jej trzymasz albo nie i dajesz każdemu wolność.

Inaczej zgrywasz wybiórczego schizofrenika, któremu nie wiadomo o co chodzi.

A myślisz że kobiety by chciały? Nigdy nie słyszałem żeby kobiety żądały takiego prawa!
168

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Ten protest to nie było w Polsce? czy Polski chcą piersi pokazywać na ulicy?
Dlaczego chcesz karać kobiety w toplesie na ulicy?
??????????????????????????? dlaczego wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem!

A kobiety to raczej wolą nutkę tajemniczości aniżeli cyckiem na ulicy świecić
A jak chcą coś pokazać, to pokazują i nawet policja je ochrania.

adi

Active member
Czyli już pieprzysz jak potłuczony uciekając od tematu i logicznej odpowiedzi.
W 40 milionowym państwie zawsze się znajdzie procent kobiet co to sobie chce w toplesie łazić. Nawet się znajdzie jakiś procent co to by bez majtek łaziło.

Karać kobiety za toples na ulicy a jednocześnie wciąż mówić o prawach homoseksualistów(gdzie trzymanie się za ręce dwóch homoseksualistów w ogóle nie jest karalne w przeciwieństwie do kobiet w toplesie) to czyste niedojebanie mózgowe i kompletny brak logiki.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Karać kobiety za toples na ulicy a jednocześnie wciąż mówić o prawach homoseksualistów
Nie łżyj!!!!
Gdzie napisałem że chce karać za topless?

Adi jeżeli dwaj faceci trzymają się za ręce , to może to dziwne, ale dlaczego im nie wolno? dlaczego chcesz im tego zabronić?
Powiem ci że mnie to ciężko przez klawiaturę przechodzi, ale skoro coś do siebie czują to czemu im tego zabraniać?
Na zachodzi takie związki stają się powoli normą , trzeba przełknąć ślinę i to jakoś zaaprobować.

adi

Active member
Nie łżyj!!!!
Gdzie napisałem że chce karać za topless?
Twoja partia karze za topless na ulicy.

Masz 2 opcje :

Albo to popierasz albo powiedz że PO to ciemnogród.

Co wybierasz?

Adi jeżeli dwaj faceci trzymają się za ręce , to może to dziwne, ale dlaczego im nie wolno? dlaczego chcesz im tego zabronić?
Powiem ci że mnie to ciężko przez klawiaturę przechodzi, ale skoro coś do siebie czują to czemu im tego zabraniać?
Dalej będziesz zgrywał idiotę?

Skoro można zabraniać kobietom toplesu jak PO, to tym samym można zabraniać dwóm facetom trzymać się za ręce.
Dokładnie na tej samej zasadzie powołując się na obyczajowość.

Ja tam jestem za wolnością w której można wszystko dopóki nie narusza to fizycznie drugiego.
Wolności w której można wszystko ale można też wszystko oceniać i krytykować.

To ty jesteś za zakazami.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Widzisz Adi do czego doszło jeżeli sędzia nie po myśli partii wyda wyrok.
Nowy etap represji. Rzecznicy Ziobry zaczynają ścigać niezależnych sędziów za wyroki

Do góry