This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Polski sądy

Leon

Active member
Adi wiesz dlaczego PiS tak walczy o sądy!?
„By obronić Jarosława Kaczyńskiego i uniemożliwić postawienie go przed sądem za czyny, których się dopuścił - sędzia delegowany do Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu zdecydował się na ŁAMANIE PRAWA!”
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Leon

Active member
PILNE WYROK SN: IZBA DYSCYPLINARNA POWOŁANA PRZEZ NEO-KRS BEZPRAWNA
Sąd Najwyższy wydał dzisiaj wyrok w kontekście niedawnego orzecznia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

- Izba Pracy Sądu Najwyższego w uzasadnieniu wyroku po orzeczeniu TSUE: KRS nie daje wystarczających gwarancji niezależności od organów władzy ustawodawczej i wykonawczej i jest to punkt wyjścia do oceny, czy Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego jest niezawisła - podaje Radio Zet.

- Sąd Najwyższy stwierdza, że KRS nie daje wystarczających gwarancji niezależności od władzy ustawodawczej i wykonawczej. Stwierdza też, że Izba Dyscyplinarna nie jest sądem w rozumieniu prawa - informuje dziennikarz TOK FM Tomasz Fenske.


I ciekawe jak PiS to ugryzie?
zapewne powiedzą że SN jest niekonstytucyjny bo tak Wolfgangowa powie.
 

cynik

Member
A ktoś oczekiwał że będzie inaczej? Tow. Piotrowicz używa sprawdzonych wzorców. No bo nie może być tak że jest jakieś prawo które uderza w działania władzy! W końcu to władza jest prawem a nie odwrotnie. Brawo Jarosław Kaczyński, brawo towarzysz Piotrowicz, brawo młodzi pretorianie Prawa i Sprawiedliwości.
 

Do góry