This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

premier Morawiecki

#1
I kolejne kłamstwo Premiera ujrzało światło dzienne

Pan Timmermans przyznał, że nie chce kierować sprawy do rozstrzygnięcia na Radę UE (...) więc widać wyraźnie, że instytucje unijne zaczynają przyznawać mi rację"
- stwierdził w wywiadzie premier.
Biuro Fransa Timmermansa dementuje słowa Morawieckiego. „To nieprawda”
W Holandii żyje kilkanaście tys. osób o nazwisku Timmermans. Może chodziło o którąś z nich? Bo na pewno nie o wiceprzewodniczącego KE.
Mamy odpowiedź biura

https://oko.press/biuro-fransa-timmermansa-dementuje-slowa-morawieckiego-to-nieprawda/

nie rozumiem go??? dlaczego on w tak naiwny sposób łże , skoro wie że kilka godzin później łgarstwa jego wychodzą na jaw !
 
#4
Sąd oficjalnie potwierdził że Mateusz łże

"Po wyroku Sądu Apelacyjnego: premier-kłamca powinien zniknąć z polityki.
Tacy ludzie niszczą debatę publiczną, zatruwają relacje między Polakami.
PiS, jeśli chce zachować pozory powagi i uczciwości, powinien schować tego kłamcę, tam gdzie trzymają w kampaniach Macierewicza.
"

Autor tych słów zapomniał że w PiSie lubią jak ich dymają
 
#7
Dlaczego mnie obrażasz sugerując że jestem tak jak ty wyborcą PO/PIS?

To że sam lubisz być dymany przez swoich idoli z PO i to że sam przyznałeś że wolisz by rządziła nami Angela ze stasi, co czyni z ciebie zwykłą zdradziecką mendę nie upoważnia cie do tego aby obrażać innych i sądzić po sobie.
 
Ostatnia edycja:
#9
Agentura Stasi w Niemczech ma się świetnie:

"Winni „szczucia uchodźców” będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis), grupę kierowaną przez lewicową działacz Anette Kahane. Kahane pomiędzy latami 1974-1982 pracowała jako informator w Stasi pod kryptonimem „Victoria”. Rolą Stasi było szpiegowanie mieszkańców NRD i wykorzystywanie rozległej sieci informatorów by dopaść dysydentów politycznych."

"Zgodnie z Niemieckim Stowarzyszeniem Prawników Niemcy, którzy publikują rasistowskie, anty-migracyjne posty mogą mieć odebrane przez państwo dzieci lub mogą być zwolnieni z pracy"


https://wolna-polska.pl/wiadomosci/...a-anty-emigracyjne-posty-na-facebooku-2015-10To jest własnie niemiecki zamordyzm i cenzura w praktyce ale tacy jak ty zwolennicy Angeli ze Stasi będą sapać że cenzura w PL jest dlatego że kina same wybierają repertuar.
 
Ostatnia edycja:
#10
Mylisz że niemiecka BND z RFN nie wykorzystywała praktyk i kadr wyszkolonych i sprawdzonych w latach 1933-1945? Obydwie strony ceniły sobie zamordyzm, dzisiaj nawet w grach komputerowych w Niemczech krew jest zielona, a symbole nazistowskie zakazane. I dlaczego Adi wyzywasz ludzi od niemieckich agentów?
 
#11
Mylisz że niemiecka BND z RFN nie wykorzystywała praktyk i kadr wyszkolonych i sprawdzonych w latach 1933-1945? Obydwie strony ceniły sobie zamordyzm, dzisiaj nawet w grach komputerowych w Niemczech krew jest zielona, a symbole nazistowskie zakazane.
No to jest przecież oczywiste. Taki to już kraj.

I dlaczego Adi wyzywasz ludzi od niemieckich agentów?
W którym miejscu?
 
Ostatnia edycja:
#14
Nowe hasło wyborcze PiS

te słowa padły z dzioba Morawieckiego u Sowy .
I tu się z Mateuszkiem zgadzam , łże jak najęty a ciemny lud i tak to kupi!
ciemna masa myśli że im na narodzie zależy :ROFLMAO: a im tylko na naszym głosie i wszystko obiecają aby jełopy na nich zagłosowali.


Panie Morawiecki proszę odpowiedź na trzy pytanka.
1. Ile nas ta wielka radość kosztowała?
2. Ile nas będzie ta wielka radość kosztować w najbliższych 10 latach?
3. Kto obejmie kluczowe stanowiska w tej wielkiej radości i za ile?
 
Ostatnia edycja:

Do góry