This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

premier Morawiecki

I kolejne kłamstwo Premiera ujrzało światło dzienne

Pan Timmermans przyznał, że nie chce kierować sprawy do rozstrzygnięcia na Radę UE (...) więc widać wyraźnie, że instytucje unijne zaczynają przyznawać mi rację"
- stwierdził w wywiadzie premier.
Biuro Fransa Timmermansa dementuje słowa Morawieckiego. „To nieprawda
W Holandii żyje kilkanaście tys. osób o nazwisku Timmermans. Może chodziło o którąś z nich? Bo na pewno nie o wiceprzewodniczącego KE.
Mamy odpowiedź biura

https://oko.press/biuro-fransa-timmermansa-dementuje-slowa-morawieckiego-to-nieprawda/

nie rozumiem go??? dlaczego on w tak naiwny sposób łże , skoro wie że kilka godzin później łgarstwa jego wychodzą na jaw !

Sąd oficjalnie potwierdził że Mateusz łże

"Po wyroku Sądu Apelacyjnego: premier-kłamca powinien zniknąć z polityki.
Tacy ludzie niszczą debatę publiczną, zatruwają relacje między Polakami.
PiS, jeśli chce zachować pozory powagi i uczciwości, powinien schować tego kłamcę, tam gdzie trzymają w kampaniach Macierewicza.
"

Autor tych słów zapomniał że w PiSie lubią jak ich dymają

Dlaczego mnie obrażasz sugerując że jestem tak jak ty wyborcą PO/PIS?

To że sam lubisz być dymany przez swoich idoli z PO i to że sam przyznałeś że wolisz by rządziła nami Angela ze stasi, co czyni z ciebie zwykłą zdradziecką mendę nie upoważnia cie do tego aby obrażać innych i sądzić po sobie.

Ostatnia edycja:
Agentura Stasi w Niemczech ma się świetnie:

"Winni „szczucia uchodźców” będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis), grupę kierowaną przez lewicową działacz Anette Kahane. Kahane pomiędzy latami 1974-1982 pracowała jako informator w Stasi pod kryptonimem „Victoria”. Rolą Stasi było szpiegowanie mieszkańców NRD i wykorzystywanie rozległej sieci informatorów by dopaść dysydentów politycznych."

"Zgodnie z Niemieckim Stowarzyszeniem Prawników Niemcy, którzy publikują rasistowskie, anty-migracyjne posty mogą mieć odebrane przez państwo dzieci lub mogą być zwolnieni z pracy"

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/...a-anty-emigracyjne-posty-na-facebooku-2015-10

To jest własnie niemiecki zamordyzm i cenzura w praktyce ale tacy jak ty zwolennicy Angeli ze Stasi będą sapać że cenzura w PL jest dlatego że kina same wybierają repertuar.

Ostatnia edycja:
Mylisz że niemiecka BND z RFN nie wykorzystywała praktyk i kadr wyszkolonych i sprawdzonych w latach 1933-1945? Obydwie strony ceniły sobie zamordyzm, dzisiaj nawet w grach komputerowych w Niemczech krew jest zielona, a symbole nazistowskie zakazane. I dlaczego Adi wyzywasz ludzi od niemieckich agentów?

Mylisz że niemiecka BND z RFN nie wykorzystywała praktyk i kadr wyszkolonych i sprawdzonych w latach 1933-1945? Obydwie strony ceniły sobie zamordyzm, dzisiaj nawet w grach komputerowych w Niemczech krew jest zielona, a symbole nazistowskie zakazane.
No to jest przecież oczywiste. Taki to już kraj.

I dlaczego Adi wyzywasz ludzi od niemieckich agentów?
W którym miejscu?

Ostatnia edycja:
Nowe hasło wyborcze PiS

te słowa padły z dzioba Morawieckiego u Sowy .
I tu się z Mateuszkiem zgadzam , łże jak najęty a ciemny lud i tak to kupi!
ciemna masa myśli że im na narodzie zależy :ROFLMAO: a im tylko na naszym głosie i wszystko obiecają aby jełopy na nich zagłosowali.

Panie Morawiecki proszę odpowiedź na trzy pytanka.
1. Ile nas ta wielka radość kosztowała?
2. Ile nas będzie ta wielka radość kosztować w najbliższych 10 latach?
3. Kto obejmie kluczowe stanowiska w tej wielkiej radości i za ile?

Ostatnia edycja:

Do góry