This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

premier Morawiecki

Leon

Active member
I kolejne kłamstwo Premiera ujrzało światło dzienne

Pan Timmermans przyznał, że nie chce kierować sprawy do rozstrzygnięcia na Radę UE (...) więc widać wyraźnie, że instytucje unijne zaczynają przyznawać mi rację"
- stwierdził w wywiadzie premier.
Biuro Fransa Timmermansa dementuje słowa Morawieckiego. „To nieprawda”
W Holandii żyje kilkanaście tys. osób o nazwisku Timmermans. Może chodziło o którąś z nich? Bo na pewno nie o wiceprzewodniczącego KE.
Mamy odpowiedź biura

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


nie rozumiem go??? dlaczego on w tak naiwny sposób łże , skoro wie że kilka godzin później łgarstwa jego wychodzą na jaw !
 

Leon

Active member
Sąd oficjalnie potwierdził że Mateusz łże

"Po wyroku Sądu Apelacyjnego: premier-kłamca powinien zniknąć z polityki.
Tacy ludzie niszczą debatę publiczną, zatruwają relacje między Polakami.
PiS, jeśli chce zachować pozory powagi i uczciwości, powinien schować tego kłamcę, tam gdzie trzymają w kampaniach Macierewicza.
"

Autor tych słów zapomniał że w PiSie lubią jak ich dymają
 

adi

Active member
Dlaczego mnie obrażasz sugerując że jestem tak jak ty wyborcą PO/PIS?

To że sam lubisz być dymany przez swoich idoli z PO i to że sam przyznałeś że wolisz by rządziła nami Angela ze stasi, co czyni z ciebie zwykłą zdradziecką mendę nie upoważnia cie do tego aby obrażać innych i sądzić po sobie.
 
Ostatnia edycja:

adi

Active member
Agentura Stasi w Niemczech ma się świetnie:

"Winni „szczucia uchodźców” będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis), grupę kierowaną przez lewicową działacz Anette Kahane. Kahane pomiędzy latami 1974-1982 pracowała jako informator w Stasi pod kryptonimem „Victoria”. Rolą Stasi było szpiegowanie mieszkańców NRD i wykorzystywanie rozległej sieci informatorów by dopaść dysydentów politycznych."

"Zgodnie z Niemieckim Stowarzyszeniem Prawników Niemcy, którzy publikują rasistowskie, anty-migracyjne posty mogą mieć odebrane przez państwo dzieci lub mogą być zwolnieni z pracy"


Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
To jest własnie niemiecki zamordyzm i cenzura w praktyce ale tacy jak ty zwolennicy Angeli ze Stasi będą sapać że cenzura w PL jest dlatego że kina same wybierają repertuar.
 
Ostatnia edycja:

cynik

Member
Mylisz że niemiecka BND z RFN nie wykorzystywała praktyk i kadr wyszkolonych i sprawdzonych w latach 1933-1945? Obydwie strony ceniły sobie zamordyzm, dzisiaj nawet w grach komputerowych w Niemczech krew jest zielona, a symbole nazistowskie zakazane. I dlaczego Adi wyzywasz ludzi od niemieckich agentów?
 

adi

Active member
Mylisz że niemiecka BND z RFN nie wykorzystywała praktyk i kadr wyszkolonych i sprawdzonych w latach 1933-1945? Obydwie strony ceniły sobie zamordyzm, dzisiaj nawet w grach komputerowych w Niemczech krew jest zielona, a symbole nazistowskie zakazane.
No to jest przecież oczywiste. Taki to już kraj.

I dlaczego Adi wyzywasz ludzi od niemieckich agentów?
W którym miejscu?
 
Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Nowe hasło wyborcze PiS

te słowa padły z dzioba Morawieckiego u Sowy .
I tu się z Mateuszkiem zgadzam , łże jak najęty a ciemny lud i tak to kupi!
ciemna masa myśli że im na narodzie zależy :ROFLMAO: a im tylko na naszym głosie i wszystko obiecają aby jełopy na nich zagłosowali.


Panie Morawiecki proszę odpowiedź na trzy pytanka.
1. Ile nas ta wielka radość kosztowała?
2. Ile nas będzie ta wielka radość kosztować w najbliższych 10 latach?
3. Kto obejmie kluczowe stanowiska w tej wielkiej radości i za ile?
 
Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Dalej nas okradają " bo im sie należy"
Dziewięć milionów złotych nagród w kancelarii premiera
Kancelaria Premiera Rady Ministrów przyznała swoim pracownikom w 2018 roku nagrody o łącznej wartości ponad 9 milionów złotych - poinformowało tvn24bis.pl Centrum Informacyjne Rządu.

"W okresie od 1 stycznia 2018 roku do dnia 31 grudnia 2018 roku pracownikom Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wypłacono 3 486 nagród. Średnia wypłacona nagroda wyniosła 2 605,29 zł" - napisało Centrum Informacyjne Rządu w odpowiedzi na pytania tvn24bis.pl.

Po przemnożeniu powyższych liczb wychodzi, że KPRM przyznała w 2018 r. nagrody o łącznej wartości 9 082 040,94 zł.

W połowie ubiegłego roku z analizy NIK dowiedzieliśmy się, że 2014 roku na nagrody dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe wydano 700 tysięcy złotych, tyle samo rok później, gdy kończyła rządy koalicja PO-PSL. W 2015 roku nagrody nie trafiły do żadnego z ministrów i wojewodów, ale do szefów innych jednostek centralnych. W 2016 roku na nagrody dla VIP-ów wydano 3,5 miliona złotych. W 2017 roku, w porównaniu do roku 2014, wydatki na nagrody wzrosły 12-krotnie, do 8,6 miliona złotych. Poseł Kukiz'15 Grzegorz Długi stwierdził wtedy, że powstał system, w którym "jest wypłata, a obok jest druga wypłata".
źródło tvn24bis.pl.
Oni są po prostu NIENAŻARCI!
 

Leon

Active member
PiS kłamstwo powinno sobie w logo wpisać.

Krzysztof Brejza
💡
🤐
Premier powiedział, że mali przedsiębiorcy płacą niższy ZUS. Gdy zapytałem o szczegóły i wyliczenia zaległa cisza. Już kilkanaście dni po terminie, a wskazania ilu to przedsiębiorców płaci niższy, a ilu wyższy ZUS, brak.

 

Do góry