This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

premier Morawiecki

Leon

Member
Trzeba słuchać ludu, obiecać im, czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zap..ać za miskę ryżu

Oto prawdziwe zadłużenie polskiego państwa! Ukrywali gigantyczny problem

W ciągu dwóch lat Prawo i Sprawiedliwość zwiększyło zadłużenie skarbu państwa o setki miliardów złotych, a nie jak deklarował rząd “zaledwie” 71,6 mld zł.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

i to było na koniec 2015r. gdzie takiego rozdawnictwa nie było!
Dlaczego Morawiecki to ukrywa? zastanów się Adi teraz przybyło nowych emerytów/rencistów tych 500+ i innych plusów, miliardy na pazerny kościół.
A TY dalej temu KŁAMCZUCHOWI wierzysz.

A LUDZIE SĄ TACY GŁUPI ŻE TO DZIAŁA

adi

Member
Taaaa, szokukące miliardy długów z "crowmedia w które wierzysz i dodatkowo to innych nazywasz głupimi:)

Ocena długu publicznego ma sens tylko w relacji z PKB
40

Leon

Member
BMW nie zainwestuje w elektromobilność w Polsce. "Takiego zachowania nie widzimy nawet w państwach Trzeciego Świata"

Adi wielokrotnie mówiłem nie wierz łgarzowi Morawieckiemu!

GUS pokazał ukryty dług Polski
I jak widzisz to nie crowmedia ale GUS.

adi

Member
No ale to nie jest dług publiczny ale zobowiązania ZUS-owskie, których nie trzeba spełniać bo ZUS-owskimi warunkami rządzący mogą dobrowolnie manipulować.

Ktoś kiedyś określił że żeby ZUS miał sens emerytura by musiała być od 80 roku życia, no ale tacy jak ty są zwolennikami takiego syfu jak zus, w
więc ciesze się że masz mała zusowską emeryturkę.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Adi pisze: No ale to nie jest dług publiczny ale zobowiązania ZUS-owskie, których nie trzeba spełniać bo ZUS-owskimi warunkami rządzący mogą dobrowolnie manipulować.
Widzę że tobą Mateusz z łatwością manipuluje.
To jak ty weźmiesz kredyt w banku to nie będzie to twój dług do spłacenia tylko zobowiązanie.
Pisze jak byk!
Dług wynosi 276 proc. PKB, czyli ok. 4,96 biliona złotych. GUS po raz pierwszy udostępnił dane o ukrytym długu Polski.
Premierze
i
w trakcie tego spotkania, obiecał Pan siatkarzom premie za zdobyte złoto.
Prezes PZPS J.Kasprzyk twierdzi, że do dnia dzisiejszego nic nie wpłynęło na konta siatkarzy ani związku.
Zbliżają się wybory i może warto chociaż tę jedną obietnicę spełnić.

to więc ciesze się że masz mała zusowską emeryturkę.
Adi tak miedzy nami mówiąc chciał byś mieć moją górniczą emeryturę.

adi

Member
To jak ty weźmiesz kredyt w banku to nie będzie to twój dług do spłacenia tylko zobowiązanie.
Dalej nie rozumiesz, w każdej chwili można jak to zrobiła Platforma podwyższyć próg do 67. Można do 70, do 80, do 100 lat nawet można, no i sprawa z zobowiązaniami ZUS ogarnięta.

Adi tak miedzy nami mówiąc chciał byś mieć moją górniczą emeryturę.
Czyli jesteś pasożytem, bo na twoją emeryturę górniczą pracują dzisiejsi młodzi ludzie a nie twoje własne składki.
Tak działa ZUS który wspierasz i jeszcze gadasz na ZUS że robi niebotyczne zobowiązania. No szczyt hipokryzji hahaha

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Czyli jesteś pasożytem, bo na twoją emeryturę górniczą pracują dzisiejsi młodzi ludzie a nie twoje własne składki.
Tak działa ZUS który wspierasz i jeszcze gadasz na ZUS że robi niebotyczne zobowiązania. No szczyt hipokryzji hahaha
No cóż taki mamy system emerytalny.
Moje składki pracowały na ówczesnych emerytów, a ty nie narzekaj bo na mnie nie płacisz.

A ty nie uważasz się za pasożyta? za co ma Błaszczak helikoptery kupić skoro podatku nie płacisz! (nie to co ja, emeryt nie emeryt ale fiskus swoje żąda)

Morawiecki
Mateusz Morawiecki - "ani razu, ani przez moment nie porównałem dzisiejszych sędziów do sędziów z czasów Vichy"
"Rozumiem, że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą i panowie w to uwierzyli.
No i wyjaśniło się dlaczego on tak łże.

adi

Member
No cóż taki mamy system emerytalny.
No więc przestań pieprzyć na ten system emerytalny że generuje takie zobowiązania, bo jesteś jego zwolennikiem.

a ty nie narzekaj bo na mnie nie płacisz.
Płacę, bo do ZUS się dokłada z budżetu.

A ty nie uważasz się za pasożyta? za co ma Błaszczak helikoptery kupić skoro podatku nie płacisz!
To że nie płacę składki emerytalnej w ZUS nie oznacza że nie płacę podatków.

Leon

Member
To że nie płacę składki emerytalnej w ZUS nie oznacza że nie płacę podatków.
Więc to tak jak ja! a nazywasz mnie pasożytem, więc pytam w takim razie kim ty jesteś?

Ale wróćmy do Mateusza kłamczucha
Premier Morawiecki chwaląc „zasługi” min.Zalewskiej o 1 w nocy stwierdził że
.... chodził do gimnazjum i wie na czym polegają problemy w oświacie .
„Geniusz” !!!!

trzeba przyznać ,że zaczął dość późno naukę , ale jak to mówią na naukę nigdy nie jest za późno.
Premier mojego kraju mówi, że wojna zmienia perspektywę w 5 minut, i że to dobry sposób na stabilizację gospodarki.

Mam pytanko panie
.

Ta odbudowywana w pocie czoła przez min. Gróbarczyka żegluga śródlądowa to będzie jeszcze przed odbudowywanymi PKS-mi, czy też po PKS-ach?
Pytam dla emerytowanego marynarza śródlądowego.

Ostatnia edycja:

adi

Member
Więc to tak jak ja! a nazywasz mnie pasożytem, więc pytam w takim razie kim ty jesteś?

Ja nie biorę ani grosza, ty pobierasz co miesiąc pieniądze z ZUS na które muszą pracować młodzi podatnicy . W dodatku jak PO jest u władzy to wspierasz ten okropny system, a jak PIS to oskarżasz że ZUS generuję zobowiązania.

Paskudna hipokryzja i dwulicowość, świetnie się nadajesz do PO.

Ale wróćmy do Mateusza kłamczucha
Jeśli jesteś zwolennikiem kłamstw PO , to kłamstwa PIS też powinieneś wspierać i doceniać.

Leon

Member
Ja nie biorę ani grosza, ty pobierasz co miesiąc pieniądze z ZUS na które muszą pracować młodzi podatnicy .
W dodatku jak PO jest u władzy to wspierasz ten okropny system, a jak PIS to oskarżasz że ZUS generuję zobowiązania.
A twoi rodzice pobierają emeryturę?
Adi tak było jak PO było u władzy to wspierałem ZUS (do 2013r) a jak PiS to czerpię pełną gębą z tego (nie dotyczy "darmowych" leków )
a teraz jeszcze Kaczor da mi łapówkę wyborczą w postaci 888 pln.

Leon

Member
Tu masz emerytów pasożytów

Adi do którego mojego wpisu się to odnosi? (ten poniższy cytat)
Jak zwykle pieprzysz bez sensu bo własnie teraz są mniejsze dotacje z budżetu do ZUS.
co nie znaczy że ZUS nie jest zadłużony po uszy i ten dług rośnie a emerytów przybywa.
Po prostu nie ma kasy aby dotować ZUS a ty się cieszysz że są mniejsze dotacje.

Leon

Member
Premier o roszczeniach wobec Polski: My za nic nie odpowiadamy
Według depeszy ujawnionej przez WikiLeaks, szef PiS Jarosław Kaczyński już w styczniu 2009 roku w rozmowie z ówczesnym ambasadorem USA zapewniał, że Sejm przyjmie odpowiednią ustawę ws. rekompensat za mienie skonfiskowane w czasie II WŚ i po niej. Jak wynika z tego dokumentu, wyrażał zamiar prywatyzowania polskich przedsiębiorstw w celu zadośćuczynienia roszczeniom i otwarcie deklarował chęć dostosowania polskiego prawa do oczekiwań środowisk żydowskich.

Leon

Member
A pinokio nadal w formie!
Przyłapali go! „Kolejne kłamstwo premiera Morawieckiego”
W niedzielę stwierdził, że w PL utworzono najwięcej miejsc pracy w przemyśle w całej Europie. Dane OECD zaprzeczają temu.”
;)

On tak według zasady: jak odwrócisz tabele Polak zawsze na czele.

Leon

Member
Z listy „sukcesów” gosp PiS. pinokio Morawiecki obiecywał ekspansję firm z Pl na rynki spoza UE. Ale przez 3 złe lata
odsetek polskiego eksportu na te rynki systematycznie się obniżał po raz pierwszy od wejścia Pl do UE spadł poniżej 20% Kolejne Wielkie pisie Oszustwo

Leon

Member
Morawiecki :„Wielu ludziom, w tym i mnie, oczy otwierały się coraz szerzej, kiedy patrzyliśmy,
jak pod płaszczykiem haseł wolnego rynku następuje uwłaszczenie postkomunistów i osób dokooptowanych do systemu III RP”.

Adi i tak powie że to kłamstwo oskarżać pinokia o kłamstwa.

A mówiąc o uwłaszczeniu wkopał prezesa gdy ten budował swoje PC
A kiedyś problemem był zegarek ehh..... gdzie te czasy

Leon

Member
I znowu pinokio łże!
Przyłapać premiera na kłamstwie to żadna sztuka. Spróbujcie przyłapać go na mówieniu prawdy....
Incydent w Izraelu. Morawiecki mówi nieprawdę o liście ambasadorów. Kłamstwo na użytek skrajnej prawicy

Nie mam pojęcia czemu mają służyć kłamstwa, skoro chwilę później wychodzi prawda na jaw.

Leon

Member
Jak się produkuje generałów.

W PiSie to i w ciągu 1.5 roku można o kilkanaście stopni awansować. konkretnie to o 14 z kaprala na pułkownika.

Do góry