This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

premier Morawiecki

Leon

Active member
Nie zbankrutowała bo rząd PO-owski zmuszał do działania w szarej strefie.
Czegoś nie rozumiem??/
wychwalasz PiS w wniebogłosy , a sam siedzisz w szarej strefie!
A może się mylę i teraz legalnie na pisim socjalu się urządziłeś,przedpołudnie spędzając ze mną.
Toż przecież to inwestycja. Bank to dobra inwestycja ale rozumiem że wolisz.....
Ale tylko wtedy gdyby to poszło w polskie prywatne ręce. a tak wraca komuna!
jaka to inwestycja skoro ja mam płacić za bank w którym zarządza synalek polityka, który to na potrzeby partii przelewa im kasę!
Adi musisz odróżnić własność Polską od własności PiSowskiej......biedne konie......

adi

Active member
Czegoś nie rozumiem??/
wychwalasz PiS w wniebogłosy , a sam siedzisz w szarej strefie!
Przecież nawet PIS okazało się bardziej wolnorynkowe od was.
Większych socjalistów od was nie ma. 1300 zusu dla szwaczki co zarobi 1300? Koń by się uśmiał.

Ale tylko wtedy gdyby to poszło w polskie prywatne ręce. a tak wraca komuna!
jaka to inwestycja skoro ja mam płacić za bank w którym zarządza synalek polityka, który to na potrzeby partii przelewa im kasę!
Adi musisz odróżnić własność Polską od własności PiSowskiej......biedne konie......
Czyli jak PO rządziło to była własność polska, a jak rządzi PIS to już jest własność pisowska.

Tak jak myślałem, gubisz się we własnych bredniach, sam sobie zaprzeczasz i nie wiesz co wypisujesz.

Leon

Active member
Nie zbankrutowała bo rząd PO-owski zmuszał do działania w szarej strefie. A potem ścigał i karał.
I znowu pitolisz chyba poje**ły ci się czasy!

Adi tak wygląda urzędnik skarbówki powołany przez PiS!A ty jak zwykle pitolisz że kiedyś szarą strefę gnębiono.

Leon

Active member
Ale gdzie tam pisze że 1300 zł musiał dać na ZUS przy zarobku 900zl
Jaka tam jest podstawa wymiaru? co ty jesteś analfabeta? nie potrafisz tabelki przeczytać którą sam wkleiłeś?
poczytaj i nie pitol
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
116

adi

Active member
Jest tam napisane wyraźnie, że MINIMALNA składka dla przedsiębiorcy(także takiego co zarabiał 900 zł) to 1092 zł.
W praktyce dodaje się jeszcze dwie stówki różnych kosztów. Minimalna podstawa wymiaru brana jest ze średniej krajowej.

Dalej będziesz zgrywał idiotę ?

To teraz wytłumacz jak można takiej krawcowej co se zarobi 900 zł zabierać więcej niż zarobiła?

I nie wklejaj preferencyjnych składek dla nowych przedsiębiorców bo one były tylko czasowe, by się taki przedsiębiorca zarejestrował i wpadł w sidła bandytyzmu fiskalnego.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Adi gdzie to piszą? czyś ty głupi jak można zarobić 9 stów a oddać 1,3 stówy?
Kiedyś pisałeś że raz zapłaciłeś składkę ZUS i było to kilkadziesiąt złoty.
To teraz wytłumacz jak można takiej krawcowej co se zarobi 900 zł zabierać więcej niż zarobiła?
Tak się dzieje w twoich urojeniach.

heheheheheheheheh

Że niedokształcone pierwotniaki wierzą trollom to jestem w stanie zrozumieć ale nie pojmuję jak człowiek o średniej wiedzy może wierzyć w te brednie.
Nie ma tak że manna sypie się z nieba A i z pustego Salomon nie naleje. 😙
Żeby komuś dać wpierw trzeba wziąć.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Czyli jesteś zwykłym trollem który zaprzecza że za PO minimalna składka zus dla przedsiębiorców wynosiła 1092 złote, nawet jak mu się przedstawiło stosowne grafiki z ZUS.

A moja składka zus nie była przedsiębiorcy w 2015 tylko pracownika w 2000 i było to coś koło 200 zł które do dzisiaj mi nie zwrócono, więc w ogóle nie wiesz o czym piszesz.

W takim razie załóżmy się, niech ktoś trzeci rozsądzi a jeśli przegrasz wypiszesz się honorowo z tego forum. Umowa stoi czy nie masz jaj?

Ostatnia edycja:

cynik

Member
Adi, czy już pożegnałeś się ze swoją krawcową? Bo wiesz - jak Jarosław powiedział - jak ktoś sobie nie radzi, to musi zrezygnować.

adi

Active member
No i to jest dramat tego kraju. Większość musi znosić pisowski socjalizm tylko dlatego że drugie w kolejce do koryta jest gówno totalne.

adi

Active member
Sam nie wiesz co czytasz bo jesteś po prostu głupi. ZUS plus pomniejsze koszty zaokrągliłem do ZUS.

Nie ma żadnej różnicy czy komuś kto zarobi 900 zł złodziej twojego pokroju ukradnie 1100 plus innych 200 kosztów czy 1300 samego zusu bo podatki i tak przewyższają zyski.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Dwa dni temu pisałeś że ta krawcowa co zaPO zarobiła 900 zł teraz zarabia 1900 zł
rachunek prosty za PIS usługi podrożały o ponad 100 %

Leon

Active member
Jak Morawiecki repolonizuje banki:
Rekordowa dotacja od rządu. Dostanie ją największy bank inwestycyjny na świecie
JP Morgan dostanie od rządu dotację w wysokości 20,2 mln zł. To drugi taki grant w historii Polski.

Ciekawe ile Mateuszowi odpalili 🤑

Do góry