This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Prezydent Duda

ZJAZD GNIEŹNIEŃSKI. DUDA: WOLNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE GWARANTUJE OBECNOŚĆ RELIGII W SFERZE PUBLICZNEJ
Mamy dorobek, którym możemy się dzielić z innymi. Takim dorobkiem jest m.in. stworzenie trwałych ram dla obecności w życiu publicznym instytucji religijnych. (...) Wolność w naszej ojczyźnie gwarantuje obecność religii w sferze publicznej. (...) Tymczasem w licznych państwach europejskich urzeczywistnienie wolności obywatelskich prowadzi do spychania wiary w sferę czysto prywatną i właśnie dlatego Polska i Gniezno są jak najbardziej odpowiednim miejscem dyskutowania ludzi wolnych - mówił Duda do zebranych.

A czy to coś ma wspólnego z katolicyzmem?
Duda nacierany "świętym potem"

PREZYDENT WCIERA W SIEBIE ŚWIETY ŁÓJ ZEBRANY Z KOBIETY

Kłaniam się wszystkim forumowiczom!

Swoją aktywność na tym forum zacznę od tematu dotyczącego głowy naszego państwa. Otóż w roku 2015 na Dudę nie głosowałem, lecz przychylnym okiem patrzyłem na jego zaprzysiężenie. Miałem wówczas nadzieję, że ta prezydentura będzie dużo lepsza niż fatalnego niemal pod każdym względem Komorowskiego. Po tych trzech latach mogę napisać, że jest na pewno lepsza, jeśli weźmiemy pod uwagę całą otoczkę. Wszak Duda nie popełnia tylu gaf, co jego poprzednik. Jednak poza tym czuję się raczej rozczarowany. Obecny prezydent przyjął postawę biernego wykonawcy założeń polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych w Europie, czego przykład otrzymaliśmy w czasie jego ostatniej wizyty w USA. Chyba nikt nie wierzy już w te bajki o partnerskich relacjach. Choćby podpisanie przez Trumpa Ustawy 447 było jednym z wyraźnych przejawów wasalnej roli naszego państwa. Prezydent Duda w ogóle na ten nieprzyjemny dla nas fakt nie zareagował podczas wizyty w Białym Domu. I tak samo jest w każdym innym aspekcie naszych relacji z tym największym światowym mocarstwem. Nie stawiamy żadnych warunków i na wszystko się bezkrytycznie zgadzamy.

Takie podejście mnie trochę niepokoi, ponieważ jestem pewien, że w razie jakiejś zawieruchy w naszym regionie Stany Zjednoczone nie kiwną palcem, by nas ratować i dogadają się ponad naszymi głowami z Rosją i Niemcami. Niestety, ale historia nie służy do wyciągania wniosków, tylko do robienia polityki.

Ostatnia edycja:
Wszak Duda nie popełnia tylu gaf, co jego poprzednik
..... Choćby podpisanie przez Trumpa Ustawy 447 było jednym z wyraźnych przejawów wasalnej roli naszego państwa. Prezydent Duda w ogóle na ten nieprzyjemny dla nas fakt nie zareagował podczas wizyty w Białym Domu.
Mógłbyś coś więcej o tych gafach Komorowskiego napisać?
Dudowi w tej wizycie jedynie zależało na tym aby oficjalnie spotkać się z Prezydentem Stanów. Ponad 3 lata czekał i uścisk dłoni Trumpa i to mu wystarczyło.

Skoro niemieckie media milczą , to skąd wiesz że muzułmanie gwałcą Niemki?
Zawsze jak takie coś w polskich mediach czytam to tam podają np.
jak podaje niemiecki Allgemeine Zeitung, muzułmanin zgwałcił...... lub wskazane są jakieś inne Niemieckie media które tą wiadomość publikują.
Prawie zawsze podane jest źródło tej wiadomości.

Analogicznie daremnie szukać informacji w niemieckich PO-wskich mediach polskojęzycznych że pederasta zgwałcił dziecko.

Swoją drogą pamiętam jak rząd który wspierasz próbował usunąć z internetu portal informacyjny , Redwatch.

Ostatnia edycja:

Do góry