This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Przebojowe Opole

aspagnito

Member
Dziś okazało się, że kolegom intelektualistom trochę pofolgowała wyobraźnia. Oczywiście cieszy mnie to, że coś się dzieje w interesie, ale dobór środków, choć bardzo "sophisticated", to jednak nadal skupiony jest na ignorowaniu ograniczeń... a to źle.
O co tak naprawdę chodzi? Jeśli nie kijem go, to motyką. Czyli jeśli wszystko już zostało powiedziane, a jakoś opinię publiczną należałoby kształtować, to zróbmy kabaret zaangażowany politycznie. Ale co tu powiedzieć, żeby ludzi przekonać, że PiS jest straszny? Bardzo prosto - bądźmy bardziej rzymscy niż rzymianie. Zróbmy kabaret historyczny, gdzie każdy skecz nie jest śmieszny, a musi być osadzony w realiach historycznych, mierzei, czy rasizmie. To proste - ludzie mają powiedzieć, że satyrycy, którzy byli przeciwni PiSowi zostali kupieni przez PiS i to co robią nawet nie jest śmieszne. Do tego wyśmiewanie się z Prezydenta? No bo przecież ma go w PiSie niby zastąpić Beata Szydło. W ten deseń i jeszcze kilka kotwic intelektualnych na świadomości - aby się lepiej zapamiętało. Ma to budzić kontrowersje, ale jest trochę niedocenieniem przeciwnika.
Trudno jest bowiem przyznać, że ktoś mniej udolny od nas ma od nas większe sukcesy i zabiera nam chleb. Odbierając PiSowi ich sukcesy robicie coś jeszcze. A tak naprawdę nie robicie czegoś istotnego.
Inteligencja tkwi w każdym jej dowodzie, a mądrość to umiejętność skutecznego radzenia sobie z problemami, które nas przerastają. Skuteczne oznacza tu, że niemądre radzenie sobie z tego typu problemami prowadzi do rozwiązań krótkotrwałych. A takie rozwiązania wynikają z obalania ograniczeń i nie liczenia się z nimi. O co w tym chodzi? PiS ma silne argumenty i jest tu dominującym. Jeśli w jakikolwiek sposób będziecie próbowali w niemądry, choć nawet inteligentny sposób radzić sobie z powagą tego, co PiS osiągnął - jeśli uda się Wam choć na chwilę pokąsać dominującego - szybko doznacie odkrycia, że kąsanie dominującego tylko go wzmacnia.
Jestem z poglądów centrolewicowcem, a więc moim zdaniem w Polsce powinny być trzy opcje (jedynie niepopulistyczne) - Centrolewica Polska, PiS i PO. Jeśli tak się nie stanie, to sorry, ale ode mnie kredytu na rządzenie nie dostaniecie.

adi

Member
Jestem z poglądów centrolewicowcem, a więc moim zdaniem w Polsce powinny być trzy opcje (jedynie niepopulistyczne) - Centrolewica Polska, PiS i PO. Jeśli tak się nie stanie, to sorry, ale ode mnie kredytu na rządzenie nie dostaniecie.
Nie ma w Polsce miejsca dla skompromitowanej tyloma aferami agenturalnej partii proniemieckiej.

Leon

Member
Masz rację Adi! Niech żyje proputinowski PiS

Adi niedawno cię zapytałem czy jesteś za praworządnością? widzą że masz problem z odpowiedzią!

Ostatnia edycja:

Do góry