This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Przekręty PiSu

cynik

Member
Leon - nie musi nic wpisywać. Pełnomocnictwo pozwala osobie fizycznej reprezentować interesy osoby fizycznej lub prawnej np fundacji, nie musi brać wynagrodzenia za to. Jest tylko szeregowym posłem i prezesem partii, nie piastuje funkcji publicznej ani nie zasiada w komisji. Kwestia czy to jest moralnie akceptowalne, ktoś kto nie ma hamulców ani kręgosłupa moralnego może jak widzisz wyargumentować swoją rację. Oni wiedzą co robią. Ale jakby tak, Tusk zrobił ... .:D na pierwszej stronie szczujni N-P byś przeczytał jak to łamie prawo!

Leon

Member
Idiotyzmy TEJ władzy sięgają zenitu!
Zatrudniają kapelanów, choć nie potrafią wyjaśnić, po co. Groteskowa sytuacja w polskiej skarbówce
Praca księży w KAS to wymóg wynikający z porozumienia urzędu z Kościołem podpisanego w listopadzie 2016 roku. Poza tym skarbówka zobowiązała się stworzyć miejsca do modlitwy dla swoich pracowników i interesantów.

Jak ustalił Piotr Miączyński , skarbowi kapelani zarabiają między 3948 a 5783 złotych brutto miesięcznie. Do tego dochodzą dodatki stażowe czy dodatki za stopień.
źródło:
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
czarna mafia gdzie kasa to i oni .

Leon

Member
Już kiedyś pisałem że nie wierzę w wysokiej zarobki działaczy tej mafii ,z tych zarobków muszą odprowadzać ich lwią część na partię gnoma ,to takie zakamuflowane wyłudzenie kasy

Igor M., były wiceprezydent Radomia, skazany za łapówki. Pieniądze szły na kampanię wyborczą PiS
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Wystarczy nie kraść!

Do góry