This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Przekręty PiSu

cynik

Member
Leon - nie musi nic wpisywać. Pełnomocnictwo pozwala osobie fizycznej reprezentować interesy osoby fizycznej lub prawnej np fundacji, nie musi brać wynagrodzenia za to. Jest tylko szeregowym posłem i prezesem partii, nie piastuje funkcji publicznej ani nie zasiada w komisji. Kwestia czy to jest moralnie akceptowalne, ktoś kto nie ma hamulców ani kręgosłupa moralnego może jak widzisz wyargumentować swoją rację. Oni wiedzą co robią. Ale jakby tak, Tusk zrobił ... .:D na pierwszej stronie szczujni N-P byś przeczytał jak to łamie prawo!

Leon

Member
Idiotyzmy TEJ władzy sięgają zenitu!
Zatrudniają kapelanów, choć nie potrafią wyjaśnić, po co. Groteskowa sytuacja w polskiej skarbówce
Praca księży w KAS to wymóg wynikający z porozumienia urzędu z Kościołem podpisanego w listopadzie 2016 roku. Poza tym skarbówka zobowiązała się stworzyć miejsca do modlitwy dla swoich pracowników i interesantów.

Jak ustalił Piotr Miączyński , skarbowi kapelani zarabiają między 3948 a 5783 złotych brutto miesięcznie. Do tego dochodzą dodatki stażowe czy dodatki za stopień.
źródło:
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
czarna mafia gdzie kasa to i oni .

Leon

Member
Już kiedyś pisałem że nie wierzę w wysokiej zarobki działaczy tej mafii ,z tych zarobków muszą odprowadzać ich lwią część na partię gnoma ,to takie zakamuflowane wyłudzenie kasy

Igor M., były wiceprezydent Radomia, skazany za łapówki. Pieniądze szły na kampanię wyborczą PiS

Wystarczy nie kraść!

Leon

Member
Śmieciowa ośmiornica działaczy PiS! Zatruwali Polskę odpadami z Niemiec

Co się dzieje ze śledztwem ws mafii śmieciowej, która korzystała z ochrony ? tak tylko dla kolegi pytam.

Leon

Member
Adi czytałeś jak PiS z państwowego na prywatne przelewa? Tu masz przykład jak się doi (bez mała Matek w młodości już doił)
a to tylko czubek góry
pomijam to co Rydzowi przelewają. Nic tylko na to coś co nami rządzi głosować :mad:
coś tam daje w zamian(500 plus, trzynasta emerytura, trochę mniejsza kwota wolna od podatku etc)
Poczytaj jak PiS okrada, a ty sie cieszysz bo kilu obniżono kwotę wolną od podatku
Test przedsiębiorcy to mniejsze zarobki. Niektórzy pożegnają się z jedną całą pensją
ale co tam....głosujcie na pis (n)

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Takie tam drobne złodziejstwo na 26 tysiaków

Kuzyn do J.Kaczyńskiego: straciłem płynność w Forum, trzeba będzie gazetę zamykać.

Adi głosuj na PiS aby złodziejom żyło się lepiej!

adi

Member
Tym się różnimy:

ja głosuję przeciwko złodziejom z PO/PIS, ty głosujesz za. To dzięki milionom takich jak ty mój kraj jest rozkradany.

Leon

Member
ja głosuję przeciwko złodziejom z PO/PIS,
Adi!!! ty nie pozwolisz złego słowa o PiSie napisać, już nie mówię że sam złego słówka o nich nie napiszesz.
Marszałka posądzają o pedofilstwo a ty omijasz temat.
Prezesa o łapówkarstwo ty nawet tego nie chcesz słyszeć!
Skoro jesteś przeciw złodziejstwu to dlaczego nie napiętnujesz tego co PiS wyrabia! (oprócz TVP oglądasz zapewne co innego i wiesz co się wyprawia w Polsce)
Ani razu nie pokazałeś pisiego złodziejstwa i przekrętów wręcz przeciwnie! usprawiedliwiasz ich.

I jak napisałeś : Tym się różnimy:

adi

Member
ja głosuję przeciwko złodziejom z PO/PIS,
Głosujesz za PO więc za złodziejami z PO/PIS

Adi!!! ty nie pozwolisz złego słowa o PiSie napisać, już nie mówię że sam złego słówka o nich nie napiszesz.
Tobie nie, bo wspierasz PO. Każdemu wolno krytykować PIS oprócz wam.

Skoro jesteś przeciw złodziejstwu to dlaczego nie napiętnujesz tego co PiS wyrabia! (oprócz TVP oglądasz zapewne co innego i wiesz co się wyprawia w Polsce)
Ani razu nie pokazałeś pisiego złodziejstwa i przekrętów wręcz przeciwnie! usprawiedliwiasz ich.

I jak napisałeś : Tym się różnimy:
Oczywiście że piętnuję:

Kłamstwa w TVP, Oszustwo wyborcze w sprawie ubezpieczenia dla każdego, PO-ostwo i komunistyczny sędzia w rządzie PIS i tak dalej , długo by wymieniać.

Natomiast czego by PIS nie wyrabiał i tak będzie mniejszym gównem niż twoje PO.

Leon

Member
Głosujesz za PO więc za złodziejami z PO/PIS
Oczywiście że piętnuję:
Kłamstwa w TVP, Oszustwo wyborcze w sprawie ubezpieczenia dla każdego, PO-ostwo i komunistyczny sędzia w rządzie PIS i tak dalej , długo by wymieniać.
Przeszukałem wszystkie twoje wątki i nic nie znalazłem o czym piszesz.
Może na innym forum ale nie tu.

Leon

Member
Miliony euro od UE miesiącami leżały na rządowych kontach

Unijne miliony na likwidację skutków nawałnic z 2017 roku wreszcie trafią na konta samorządów. 8 miesięcy po tym, jak przekazano je polskiemu rządowi.
Na pytanie, dlaczego aż tak się przeciągnęły, na razie nie ma odpowiedzi.

źródło: rfm24.

Przed wyborami sypnęli kasą (nie swoją)

cynik

Member
jakbyś nie nazwał - PiSowiec, POwiec, a poza tym mainstreamem naziole, konfederacja, POLEXIT i inny polityczny shit. I na kogo głosować? Czy znów przeciwko?

Leon

Member
Adi tak dla przypomnienia

tu sobie też poczytaj jak już o złodziejstwie mówisz

Po co kontrolować finanse byłego szefa KNF? Przecież sam prezes NBP z nadania
J. Kaczyńskiego stwierdził już, ze Chrzanowski: „Prezentuje najwyższe standardy: profesjonalne, merytoryczne, uczciwości, patriotyzmu.” Takie czasy...

Do góry