This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Przekręty PiSu

adi

Member
Bo jesteś sługusem PO który pisał publicznie że lepiej by moją ojczyzną Polską rządziła Angela Merkel. Za taką działalność powinieneś być pozbawiony obywatelstwa polskiego.

Leon

Member
Angiela ma polskie korzenie, a po drugie to doprowadziła Niemcy do kraju z którym każdy się liczy o dobrobycie nie wspomnę.
za kaczych rządów staliśmy się pośmiewiskiem
Zresztą ta baba ma "jaja" nie to co prezes.Ona wywodzi się z DDR ale demokracja u niej święta a prezes powiedział Państwo prawa nie musi być państwem demokratycznym

adi

Member
Angiela ma polskie korzenie
Przede wszystkim ma korzenie w STASI.

, a po drugie to doprowadziła Niemcy do kraju z którym każdy się liczy
O to zupełnie jak niejaki szaleniec z wąsem ale co to ma do polskiego interesu to nie wiem.

Widzisz, nie jesteś godzien nazywać się Polakiem skoro wg ciebie kanclerz obcego mocarstwa powinna rządzić Polską.

Powinieneś być pozbawiony polskiego obywatelstwa za działalność antypolską, przeciwko polskiej suwerenności.

Jesteś wrogiem Polski, czego dowodem jest kłamliwa propaganda proniemiecka którą uprawiasz.

Leon

Member
Merkel nie miała związków ze Stasi
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
ale Karnowscy wiedzą swoje.
Adi to tak jak bym napisał że prezes to TW "Balbina" a może jednak???? bo nikt mi nie powie że komuchy na 2 h internowali Kaczora! i bez żadnego podpisu o współpracy wypuścili do mamusi.

Adi a wolał byś żeby nami rządziła osoba pokroju i o umiejętnościach Angeli albo Kaczyńskiego?

ps.
zastanowiłeś się jakie korzenie ma prezes? kim byli jego przodkowie no i oczywiście tatuś

adi

Member

Nie wybielisz swojej niemieckej szefowej.

W interesie Niemiec leży Polska podległa Niemcom, tania siła robocza dla niemieckich koncernów.
Dla ciebie interes Niemiec jest ważniejszy niż interes Polski, dlatego optujesz za tym aby Angela rządziła Polską.

Brzydzę się takimi ludźmi jak ty dlatego uważam że najgorsze co może się Polsce przytrafić to platforma obywatelska.

Leon

Member
Adi wiesz chociaż ile PiS karnowskim płaci za tego typu artykuły?
A ja znalazłem taki art w TVP
W urzędzie nie ma dokumentów, w których Merkel występowałaby jako informatorka Stasi – wskazuje Hubertus Knabe, nazywany w Niemczech „tropicielem agentów”.
TW „Erika”, przypisywany obecnej kanclerz. „nie istnieją dokumenty Stasi z takim pseudonimem”.

Wiec Adi nie zmyślaj!

Leon

Member
Niemiecki tropiciel agentów uznał:
.TW „Erika”, przypisywany obecnej kanclerz. „nie istnieją dokumenty Stasi z takim pseudonimem”.
Adi a ja mam to:
Wałęsa ujawnił jego LOJALKĘ
Jest kacza autobiografia gdzie opisuje jak podlizuje się komuchom oraz jak komunistyczne wsparcie pomogło przejśc do następnej klasy.
Kacze najbliższe otoczenie to nie kto inny tylko komuchy!

Nakradli i nie chcą powiedzieć skąd mają kasę
PiS nie chce udostępnić informacji o swoich finansach. Prawnik: To szydzenie z obywateli

Leon

Member
Wielka klęska polityków PiS. Takiej kompromitacji komisji śledczej w sprawie luki w VAT jeszcze nie było
Przed Marcinem Horałą zatem nie lada wyzwanie, by przed końcem kadencji jednak stworzyć raport końcowy, w którym choćby częściowo potwierdzi założone z góry tezy. W końcu Małgorzacie Wasserman też się nie udało udowodnić udziału w aferze Amber Gold rodziny Tusków i “układu gdańskiego”, a w treści raportu tego wyczytać nie sposób. W końcu, gdy fakty nie potwierdzają założeń propagandy, to tym gorzej dla faktów.

Od 4 lat psy gończe PiS i Kaczyńskiego w które zmieniono dawne organy państwa; policję, służby i prokuraturę szukają złodziejstw i przekrętów w PO. I nic. A jak na kogoś trafią to ich, włącznie z Prezesem deweloperem, może go wreszcie austriacka prokuratura dopadnie.

A teraz Adi oświeć mnie i powiedz co ten Tusk to w końcu ukradł? i jak to było z tym mordem! "zamordowaliście mi brata" powiedział wuc bez żadnego trybu.

Ostatnia edycja:

adi

Member
Rudy doprowadził kraj do ruiny, podporządkował Niemcom a na końcu uciekł do swojej szefowej Angeli, zostawiając Grzegorzowi cały burdel.

2012:

Donald Tusk swoją ciężką pracą dla dobra Niemiec zasłużył na wygodny „stołek” od Berlina. „Polska wreszcie przestała być problemem dla Niemiec”

Do góry