This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Przekręty PiSu

adi

Active member
Mówił że "nic co zostało dane nie zostanie odebrane", więc jeśli masz rację to by dopuścił się zwykłego oszustwa wyborczego.
Więc dlaczego się oburzasz gdy PIS robi to samo?
 

Leon

Active member
PiS to nie tylko oszustwa wyborcze.
To są nietykalni oszuści. Po prostu mafia! z Kaczorem w roli głównej.
A to że mają poparcie zawdzięczają jedynie propagandzie która nas kosztuje miliardy (mówimy o Goebbels TV)
Najśmieszniejsze że własnych wyborców oszukali, bo przecież oni nie głosowali na tow. prokuratora, a jednak Kaczor dał mu intratne stanowisko.

Jedyna nadzieją to to , że to może być ustawka po prostu Duda prezydent nie podpisze nominacji i ogłosi się strażnikiem Konstytucji.
Oczywiście kit pociśnie że to wspaniali ludzie, ale medialnie w oczkach suwerena źle odbierani więc postanowi co postanowi. I tak rozpocznie nową kampanię wyborczą.....a lud będzie mu niesłychanie wdzięczny.
 

Leon

Active member
Jak kusił PiS
Bogdan Klich był gościem Andrzeja Stankiewicza w "Onet Opinie". Senator KO powiedział, że senatorowie opozycji byli kuszeni stanowiskami, ale również byli zastraszani. - Kilkanaście osób było kuszonych, z czego część uznała, żeby nie mówić o tym publicznie. Proponowano im stanowiska ministerialne, ale też rozmaite świadczenia regionalne, czy lokalne - powiedział Klich. - W pewnych przypadkach straszono senatorów tym, że ich firmom albo też działaniom, które prowadzą, może się zdarzyć nieszczęście - mówił senator KO.

lata mijają a styl kuszenia się nie zmienia
Za takie coś powinni do pierdla zamykać bo jak inaczej to zrozumieć jak nie korupcja, przekupstwo. (oddanie głosu w zamian za korzyść materialną)
To jest to samo co dawanie łapówki, (za to w pisie też nie karają)

Art. 229. Przekupstwo

§ 1. Kto udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej osobie pełniącej funkcję publiczną w związku z pełnieniem tej funkcji,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa, aby skłonić osobę pełniącą funkcję publiczną do naruszenia przepisów prawa lub udziela albo obiecuje udzielić takiej osobie korzyści majątkowej lub osobistej za naruszenie przepisów prawa,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4. Kto osobie pełniącej funkcję publiczną, w związku z pełnieniem tej funkcji, udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej znacznej wartości,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 5. Karom określonym w § 1-4 podlega odpowiednio także ten, kto udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej osobie pełniącej funkcję publiczną w państwie obcym lub w organizacji międzynarodowej, w związku z pełnieniem tej funkcji.
§ 6. Nie podlega karze sprawca przestępstwa określonego w § 1-5, jeżeli korzyść majątkowa lub osobista albo ich obietnica zostały przyjęte przez osobę pełniącą funkcję publiczną, a sprawca zawiadomił o tym fakcie organ powołany do ścigania przestępstw i ujawnił wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten o nim się dowiedział.
 

Do góry