This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Quo Vadis Polsko?

Leon

Member
Myślę że do czyśćca, natomiast niemieckich pachołków z PO od razu do piekła hahaha
Jaka polska partia wstawiła się za wyborem Ursuli von der Leyen ?
Oraz cieszą się z tego wyboru? więc nie pitol że PO to niemieckie pachołki.
Pamiętasz jeszcze te słowa?
Prezes PiS Jarosław Kaczyński uznał w wywiadzie dla wtorkowego wydania „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, że zwycięstwo kanclerz Niemiec Angeli Merkel to najlepszy z polskiego punktu widzenia wynik wyborów do Bundestagu.

Pinokio Morawiecki powiedział:
"Angela Merkel jest najlepszym dla nas partnerem.....Morawiecki w wywiadzie dla "Do Rzeczy". "Naprawdę znam osoby, które byłyby na stanowisku kanclerz znacznie mniej obliczalne i bardziej niechętne wobec naszego kraju" - mówił.

Duda (prezydent) powiedział tak:
Prezydent Andrzej Duda oświadczył w rozmowie z dziennikiem "Bild", że Polska i Niemcy są wzorem pojednania.

No i widzisz że twoje pitolenie o POwskich pachołkach kupy-dupy się nie trzyma.

adi

Member
Sam pisałeś niedawno że lepiej aby Polską rządziła Angela Merkel.:):):):D:D:D:D:D

A do treści postu się nie odniosę bo nie rozumiem jego sensu i co on ma wspólnego z tym że PO finansowane za niemieckie pieniądze CDU to niemieckie pachołki.

(równie dobrze można wkleić słowa Tuska "Putin to nasz człowiek w Rosji")

Swoją drogą to dopiero PIS się przygotowuje do wystąpienia o reparacje wojenne od Niemiec, wg niemieckich pachołków z PO reparacje nam się nie należą.

Leon

Member
Swoją drogą to dopiero PIS się przygotowuje do wystąpienia o reparacje wojenne od Niemiec, wg niemieckich pachołków z PO reparacje nam się nie należą.
Adi !!!! to zawsze tak przed wyborami!
Aduś.. Niemcy o reperacjach dowiadują się z naszej prasy! Oni nic nie wiedzą że Polska o takie coś się ubiega!
Pis to nawet naszego smoleńskiego wraku nie potrafi sprowadzić! a zapewne wiesz że było to obietnicą wyborczą.
z tego co wiem to Antoś raz zapytał się czy oddadzą wrak oto dowód:

Trzeba mieć wyjątkowo spisiały mózg aby wierzyć że PiS coś ugra na arenie międzynarodowej.
Nawet ci tumani nie potrafią poważnych stanowisk Unijnych objąć!
Co im najlepiej wychodzi to sprowadzić węgiel od Putina oraz od murzynów no i oczywiście śmieci z całego świata.

adi

Member
Nie wiem czy Niemcy zapłacą zaległe nam reparacje, wiem tylko że PIS chce o nie wystąpić a pachołki niemieckie z PO uważają że Polsce się nie należy,

Oto cała różnica.

Leon

Member
Nie wiem czy Niemcy zapłacą zaległe nam reparacje, wiem tylko że PIS chce o nie wystąpić
Adi! mieli 4 lata żeby o to oficjalnie zawalczy! pytam co zrobili???
Odpowiem ci..nic nie zrobili. (tak samo jak powalczyli o smoleński wrak)
Aduś jeżeli chodzi o sprawy międzynarodowe to PiS jest dnem! kompletne z e r o ! oni z tym wstawaniem z kolan nic nie osiągną na arenie międzynarodowej. ( z wyjątkiem importu śmieci)
Widać to choćby po unijnych stanowiskach jakie dostali 😁
a to co oni o reperacjach gadają , to po prostu mydlenie oczu takim łatwowiernym jak ty.

Ogłoszony w ostatnich dniach program Prawa i sprawiedliwości wywołał wielkie emocje. Jednym z bardziej kontrowersyjnych punktów okazał się postulat uregulowania przez obóz władzy zawodu dziennikarza. Władza pod pretekstem walki z “reliktami PRL” zdecydowała się bowiem na wprowadzenie specjalnej ustawy w tej sprawie. W programie partii zapisano, że wynika ona z odpowiedzialności i zaufania, jakim cieszy się zawód dziennikarza: “Wprowadziłaby ona rozwiązania podobne do tych, jakie mają inne zawody zaufania publicznego, np. prawnicy lub lekarze. Głównym celem zmiany powinno być utworzenie samorządu, który dbałby o standardy etyczne i zawodowe, dokonywał samoregulacji oraz odpowiadał za proces kształtowania adeptów dziennikarstwa“.

Macie dogłębny przykład na kim się PiS wzoruje

Leon

Member
Adi poczytaj sobie jak władza pozyskuje pieniądze na te swoje plusiki
(....)Co gorsza, zajmując zgromadzone na koncie pieniądze, skarbówka nie musi przedstawiać żadnych dowodów na popełnienie przestępstwa przez ich posiadacza. Taka dokonywana "z zaskoczenia" blokada może sparaliżować funkcjonowanie firmy. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy coraz częściej pytają o zagraniczne rachunki bankowe.
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

I nie pitol !
jakakolwiek władza po 89r nie była tak pazerna, złodziejska, zakłamana jak obecna!

adi

Member
Nie mogę się doczekać widoku skrzywionej gęby Grzesia po wyborach i tego jak będzie zwalał przegraną na kidawę błońską :D

Ostatnia edycja:

Do góry