This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Reforma Polski

AKmatiAK

Member
Jak to musieli? Przymus jakiś nagle ?

Dwa, są ciężkie prace wymagające dodatkowo wielkich umiejętności.
no jak chcą to niech sobie polują w lesie albo uprawiają roślinki. nikt ich nie zmusza do pracy, ale wtedy dostępu do własności publicznej też nie mają
a te ciężkie wymagające wielkich umiejętności zrobią ci co chcą. są tacy ludzie, wątpię że jestem jedyny co chce robić coś dla dobra ludzkości. wolontariusze przecież są, zgadza się? to znaczy, że nie wszyscy myślą tylko o sobie

adi

Member
jprdl już pisałem jak chcesz to nie dziel się swoimi obrazami ale rób coś innego dodatkowo. po prostu, jak jakiś obraz staje się bardzo popularny lub już taki jest to wtedy powinien zostać oddany do galerii. jak ktoś się uprze to nie odda i trudno, no chyba że to jest druga mona lisa no to wtedy wiadomo że trzeba zabrać.
Czemu nie przyznasz że wymyślasz debilizmy?

Nikt normalny nie chciałby w takim czymś dorobić się więcej niż inni, bo zaraz by mu zabrano lub kazano się przymusowo dzielić, nikt normalny nie chciał by tez robić więcej niż inni na to samo, lub kształcić się dłużej i ciężej by potem robić za to samo.

ja mam taką chęć. nie potrafię wytłumaczyć czemu. natura ludzka.
Znaczy chcesz zostawać w pracy po godzinach za darmo , nie potrafisz wytłumaczyć dlaczego i w dodatku uważasz to za naturę ludzką?:D

pacownik kamieniołomu z 5h a chirurg to wtedy kiedy ktoś potrzebuje operacji, ale tak mniej więcej też 5h. nie znam się na godzinach pracy, jak coś to można inne dać to nie jest ostateczna decyzja.
Czyli nie będzie już dyżurów na chirurgii?

Jak wyżej, nie przyznasz że wymyślasz skrajne nierealne debilizmy tylko brniesz w zaparte.

Ostatnia edycja:

AKmatiAK

Member
nie wymyślam debilizmów, ja chciałbym pracować dla wszystkich ludzi i cieszyć się ich radością. ucząc od dziecka takiego podejścia i propagując je w mediach można sprawić, że 99% społeczeństwa będzie miało takie podejście.

adi

Member
nie wymyślam debilizmów, ja chciałbym pracować dla wszystkich ludzi i cieszyć się ich radością. ucząc od dziecka takiego podejścia i propagując je w mediach można sprawić, że 99% społeczeństwa będzie miało takie podejście.
Buahahahhaha jasne, gdzie to się udało?

chciałbym pracować tyle ile potrzeba a nie po najmniejszej linii oporu iść
No to dlaczego teraz nie pracujesz charytatywnie tylko po forach piszesz?

Ostatnia edycja:

AKmatiAK

Member
No to dlaczego teraz nie pracujesz charytatywnie tylko po forach piszesz?
przemysł chemiczny, chętnie zacznę pracować. kasy trochę żeby starczyło na to co potrzebuję i mogę pracować dużo. muszę znaleźć jakąś pracę rzeczywiście, w moim wieku będzie ciężko z tymi zainteresowaniami ale właśnie ostatnio pomyślałem że trzeba w końcu chociaż spróbować bo muszę mieć kasę na rozwijanie swoich zainteresowań.

Buahahahhaha jasne, gdzie to się udało?
żeby się udało najpierw trzeba spróbować. to właśnie mam zamiar zrobić

adi

Member
żeby się udało najpierw trzeba spróbować. to właśnie mam zamiar zrobić
Tobie podobni wielokrotnie próbowali, zawsze kończyło się to komunistycznym terrorem. Ale niektórzy wniosków nie umieją wyciągnąć i dalej będą wierzyć w taki syf jak komunizm nie umiejąc jednocześnie odpowiedzieć na podstawowe pytania jakby to miało działać.

adi

Member
Wiem co myślisz bo przedstawiłeś to w swoim "manifeście komunistycznym". Stek oderwanych od rzeczywistości irracjonalnych bredni nie popartych kompletnie niczym. Tu powinien dyskutować psychiatra, ale byłem ciekaw jak daleko się posuniesz w swoim szaleństwie.

Już nie wspominam że łamiesz prawo, propagując komunistyczny syf.

AKmatiAK

Member

Leon

Member
I pomyśleć że to dzięki pisowi i tylko po to aby wygrać wybory.....reszta się dla nich nie liczy
tak nas pis chce zreformować
PPK i migracja nie pomogą. Polski system emerytalny czeka największa zapaść na tle UE
Za 40 lat dwie trzecie wszystkich emerytur będą stanowiły świadczenia minimalne lub niższe. To cena, jaką zapłacimy za obniżony wiek emerytalny i niepodnoszenie wydatków na świadczenia – ostrzega Instytut Badań Strukturalnych
Do 2060 r. grupa osób w wieku emerytalnym podwoi się
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Do góry