This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Reforma Polski

adi

Active member
Większym wrakiem jest ten co całe życie przy biurku bez ruchu przesiedział.
A żebyś wiedział że też tak bywa. Tym bardziej praca do 67 to absurd, zwłaszcza w polskich realiach, gdzie 12 godzinne zmiany czy nocki nie są niczym niezwykłym.

Przecież ty też na OFE nic nie wpłaciłeś? więc oboje nie mamy tego problemu.
No nie, jedynie Ty masz problem z ZUS.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Wkleisz jakieś statystyki czy jak zwykle pierdolisz na narodowców kłamstwa?

Narodowcy generalnie ideowo wspierają ZUS, libertarianie i koliberałowie nie.

A zwyczajni ludzie kombinują jak przed nim uciec i uratować swoje pieniądze.

adi

Active member
Pamiętaj że ty jako prostytutka z PO jesteś zwolniony z płacenia ZUS, inni też by chcieli.

A to że trzeba kombinować by decydować o własnych pieniądzach, to świadczy o systemie, nie o ludziach.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Trzeba być skrajnym idiotą by się zgodzić na tak chore warunki, które w dodatku mogą być jeszcze w czasie dowolnie modyfikowane na niekorzyść klienta.

Dlatego młodzi już nie są tak głupi i korzystają z lepszych ofert.

Natomiast pamiętaj że jeśli się zmieni władza na prawicową, to takie antypolskie parówy jak ty zostaną pewnikiem pozbawione polskiego obywatelstwa i wszelkich świadczeń emerytalnych.

No i wtedy albo Niemcy ci dadzą obywatelstwo za działalność agenturalną albo pozostaniesz bezpaństwowcem na terenie Polski.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Natomiast pamiętaj że jeśli się zmieni władza na prawicową, to takie antypolskie parówy jak ty zostaną pewnikiem pozbawione polskiego obywatelstwa
Ale czy to nie ty bronisz nazioli?
czy to nie ty bronisz swastyki?
czy to nie ty bronisz tych co w lesie urodziny adolfa hucznie imprezują?
czy tobie przyśpiewki w "Orlim Gnieździe" się podobają?
czy aby ty nie bronisz tych w brunatnych koszulach?
A to że ja płaciłem ZUS uważasz za antypolskie?
to że ja płacę podatki w Polsce jest antypolskie?
a ty że migasz się od tego obowiązku nazywasz patriotyzmem?
a to że młodzi za granicą mają firmy rejestrować to takie Polskie ...co?

podsumowując...jesteś żałosnym nierobolem.

adi

Active member
Ale czy to nie ty bronisz nazioli?
czy to nie ty bronisz swastyki?
czy to nie ty bronisz tych co w lesie urodziny adolfa hucznie imprezują?
czy tobie przyśpiewki w "Orlim Gnieździe" się podobają?
czy aby ty nie bronisz tych w brunatnych koszulach?
Bronię wolności. Każdy ma prawo mieć dowolne poglądy i nosić dowolne symbole.
Każdy ma prawo być idiotą.

Nawet symbol platformy obywatelskiej powinien być wg tej zasady dozwolony.

A to że ja płaciłem ZUS uważasz za antypolskie?
Nie antypolskie, tu po prostu byłeś debilem.

A obowiązkowe składki to wymysł Bismarcka.

a ty że migasz się od tego obowiązku nazywasz patriotyzmem?

a to że młodzi za granicą mają firmy rejestrować to takie Polskie ...co?
Walka z represyjnym systemem socjalistycznym jest propolska, podobnie jak walka z komuną.

podsumowując...jesteś żałosnym nierobolem.
Podsumowując, jesteś kłamcą i antypolskim gnojem,

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Bronię wolności. Każdy ma prawo mieć dowolne poglądy i nosić dowolne symbole.
Każdy ma prawo być idiotą.
Każdy ma prawo być idiotą. :) w końcu się przyznałeś .....
A obowiązkowe składki to wymysł Bismarcka.
Wiem! a co do ciebie znaczy słowo "obowiązkowe"?
Walka z represyjnym systemem socjalistycznym jest propolska, podobnie jak walka z komuną.
Nawet najlepsze w świecie systemy emerytalne mają obowiązkową składkę!

Adusiu Korwin sprał ci mózg, ale on siedzi na milionach i nie musi emerytury pobierać.
Choć jak wyczytałem tylko za te kilka lat w Europarlamencie należy mu się 3.5 tyś.
Przez ponad 3,5 roku
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
nie tylko szokował kolegów z ław, lecz także zarobił łącznie ponad 1,3 mln zł!!! A to nie wszystko. Zgodnie z przepisami za każdy przepracowany rok europarlamentarzyści mają prawo do unijnej emerytury. Jej wysokość to 3,5 proc. rocznej pensji za każdy pełny przepracowany rok. To oznacza, że Januszowi Korwin-Mikkemu przysługuje świadczenie ponad 3,5 tys. zł. Gdyby wytrwał do końca pięcioletniej kadencji, dostałby prawie 6 tys. zł! To świadczenie jest wypłacane po ukończeniu 63 lat.
A ty dalej słuchaj tych pierdół co gada to na starość głodem będziesz przymierał.

adi

Active member
Każdy ma prawo być idiotą. :) w końcu się przyznałeś .....
Ale ja zawsze twierdziłem że każdy ma prawo być idiotą. Nawet kodziarstwo ma prawo głosić swoje idiotyzmy.
Debil ma prawo wpłacać dobrowolnie na coś w rodzaju ZUS a nawet ma prawo wyrzucać swoje pieniądze do jeziora.

Wiem! a co do ciebie znaczy słowo "obowiązkowe"?
Takie w których aparat decyduje o czyiś pieniądzach zamiast właściciela.

Nawet najlepsze w świecie systemy emerytalne mają obowiązkową składkę!
Żaden obowiązkowy nie należy do najlepszych, nie należą nawet do dobrych. Z przyczyn oczywistych.

Zus to akurat dno.

Adusiu Korwin sprał ci mózg, ale on siedzi na milionach i nie musi emerytury pobierać.
Choć jak wyczytałem tylko za te kilka lat w Europarlamencie należy mu się 3.5 tyś.

A ty dalej słuchaj tych pierdół co gada to na starość głodem będziesz przymierał.
Im więcej ludzi wybierze lepsze firmy czy sposoby na emeryturę tym więcej takich głupków jak ty będzie głodem przymierać.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Żaden obowiązkowy nie należy do najlepszych, nie należą nawet do dobrych. Z przyczyn oczywistych.
Znowu się mylisz najlepszy jest Duński i można wyczytać:
w Danii odpowiednik PPE jest w praktyce obowiązkowy i to on w dużej mierze stoi za imponującą stopą zastąpienia......

podobnie mają Holendrzy drugi najlepszy system

To dla równowagi i oczywiście potwierdzenia tego co piszesz daj przykład wspaniałego systemu gdzie są dobrowolne wpłaty!
Im więcej ludzi wybierze lepsze firmy czy sposoby na emeryturę tym więcej takich głupków jak ty będzie głodem przymierać.
już ci pisałem moja górnicza emerytura ma 4 (słownie:czwórkę ) na początku. Więc mając ponad 4 tysi głodem nie będę przymierać (przynajmniej jakiś czas)

adi

Active member
Znowu się mylisz najlepszy jest Duński i można wyczytać:
Z OBOWIĄZKOWYCH!

To dla równowagi i oczywiście potwierdzenia tego co piszesz daj przykład wspaniałego systemu gdzie są dobrowolne wpłaty!
Nieruchomości pod wynajem.

już ci pisałem moja górnicza emerytura ma 4 (słownie:czwórkę ) na początku. Więc mając ponad 4 tysi głodem nie będę przymierać (przynajmniej jakiś czas)
No bo żerujesz na obecnych młodych, którzy to płacąc na ZUS nie powinni się spodziewać emerytury większej niż 1/3 obecnej pensji.( a ci młodzi często robią za 2000)

Sam dostałeś górniczą emeryturę w wieku 55 lat ale innych pracowników fizycznych chciałbyś zmuszać do pracy do 67, hipokryto.

Ostatnia edycja:

Do góry