This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Robert Kubica będzie zdziwiony. Jego szefowa naprawdę to powiedziała

K

Kamil Surowiec

Guest
Robert Kubica w weekend osiągnął najlepszy wynik w tym sezonie. Podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii zajął 15. miejsce. To może być zwiastunem, że w jego zespole wreszcie coś drgnęło. Niepokoić może jedynie ostatnia wypowiedź jego szefowej.

Nasz kierowca obecnego sezonu nie może zaliczyć do przesadnie udanych. W stawce dwudziestu kierowców rzadko kiedy potrafił wyprzedzać innych. Często wyścigi kończył na ostatnim, 20. miejscu. Dlatego jego wynik z GP Wielkiej Brytanii może uznać za powiew nadziei.

Sam wyścig z pewnością mógł się podobać. Było sporo wyprzedzania, były też kraksy i wypadki. Nie brakowało zwrotów akcji. Ostatecznie Grand Prix Wielkiej Brytanii wygrał Lewis Hamilton. Ulubieniec gospodarzy pewnie zmierza po kojne mistrzostwo świata.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Pod koniec stawki również trwała zażarta walka. Robert Kubica rozpoczął bardzo obiecująco, przesuwając się niedługo po starcie na 18. lokatę. Później przesunął się jeszcze wyżej. Dwaj kierowcy Hassa musieli przerwać wyścig. Inni tez mieli pecha.

Robert Kubica na tym skorzystał. Co więcej, Polak nie tylko skorzystał z problemów rywali, ale chyba jeszcze ważniejszą informację jest to, że nie tracił zbyt wiele do Russella. Na 42. okrążeniu Brytyjczyk wyprzedzał Kubicę o 3,5 s.

Robert Kubica wciąż nie wie co dalej


Dla polskich kibiców jednak coraz mniej ważne staje się to, co dziej się na torze. Z pewnością martwią ich pojawiające się plotki, które przybierają na sile. Dlatego też sam Robert Kubica często pytany jest o swoją przyszłość.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Głos w mediach zabiera również jego szefowa. Claire Williams tylko dolała oliwy do ognia. W jednej z rozmów mocno chwaliła kolegę Kubicy z teamu. – George Russel pracuje bardzo ciężko. Lubię to w każdej osobie w zespole – powiedziała.

-George to na sto procent przyszły mistrz świata i ma nadzieję, że zostanie nim jeżdżąc Williamsem – mówi z pełną stanowczością szefowa Williamsa – mówiła szefowa Williamsa.

Czy Robert Kubica może czuć się zaniepokojony? Choć jego szefowa nigdy nie powiedziała tego wprost, to ciągle pojawiają się plotki o potencjalnych następcach Polaka. Williams na razie twierdzi, że Kubica do końca sezonu pozostanie w teamie. Co dalej? Nie wiadomo.

  1. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  2. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  3. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  4. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry