This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Roman Giertych w akcji! Wstrząsające dowody zostały ujawnione

K

Kamil Surowiec

Guest
Roman Giertych jest jednym z pełnomocników rodziny Dawida Kosteckiego. Były bokser miał targnąć się na życie w więzieniu, gdzie odbywał karę pięciu lat pozbawienia wątpliwości. Rodzina zmarłego nie wierzy jednak w taką wersją wydarzeń. Na jaw wyszły kolejne, wstrząsające dowody.

Jacek Dubois i Roman Giertych – to dwaj adwokaci wynajęci przez rodzinę zmarłego pięściarza. Oni od początku, podobnie jak rodzina, powątpiewali w oficjalną wersję wydarzeń. Dlatego dotarli do dowodów, które mogą rzucić nowe światło na całą sprawę.

Dawid Kostecki nie żyje. Według oficjalnej wersji polski pięściarz powiesił się w celi. Z każdym kolejnym dniem przybywa jednak pytań, na które brakuje odpowiedzi.Roman Giertych został mecenasem rodziny zmarłego.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Kostecki to były polski bokser. Zapowiadał się bardzo dobrze, na swoim koncie miał wiele wygranych walk. Dlatego wielka ilość trenerów i dziennikarzy wróżyło mu wielkie sukcesy. Nie tylko na polskich, ale i światowych ringach. Niestety, los pokierował jego życiem zupełnie inaczej.

Ciało byłego pięściarza znaleźli 2 sierpnia nad ranem współwięźniowie Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Oficjalnie podano, że powiesił się w nocy na sznurze uplecionym z prześcieradła, leżąc na łóżku pod kocem. Rodzina postanowiła, że ich pełnomocnikiem zostanie Roman Giertych.

Nowe dowody w sprawie Dawida Kosteckiego


Wątpliwości pogłębił komunikat Służby Więziennej. Dawid Kostecki nie był objęty specjalnym dozorem i nie zdradzał symptomów mogących świadczyć o tym, że spróbuje popełnić samobójstwo. Dlatego wątpliwości znów narosły.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Pełnomocnicy rodziny Kosteckiego od początku powątpiewają w wersję, że niegdyś czołowy polski pięściarz mógł targnąć się na swoje życie i wskazywali na możliwy udział osób trzecich.

Teraz już praktycznie nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Świadczą o tym słowa jednego z dwójki adwokatów bliskich „Cygana”, mecenasa Jacka Duboisa wypowiedziane na antenie TVN24, bazujące na opinii ich biegłych. Z Duboisa współpracuje Roman Giertych.

-Udało nam się ustalić, że wbrew temu, co mówi prokuratura, na ciele zmarłego jest szereg śladów wskazujących na walkę przed śmiercią i udział osób trzecich w jego zgonie. Są to otarcia naskórka i krwiaki. Krwiaki są między innymi na prawym ramieniu, na ręce, na grzbiecie i są otarcia na nodze – powiedział Dubois w TVN24.

Na dziś nie wiemy, czy prokuratura zgodzi się z prawnikami i wszczęte zostanie nowe śledztwo. Nie ma również decyzji o powtórnej sekcji zwłok.

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry