This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Ryanair ma złą wiadomość dla swoich klientów

M

Maria Paweł

Guest
Nie ma chyba tygodnia, aby w mediach nie pojawiały się informacje na temat tanich linii lotniczych Ryanair. Nie inaczej jest w tym tygodniu. Niestety najnowsze wiadomości nie ucieszą podróżnych, korzystających z usług irlandzkiego przewoźnika, w tym także osób wylatujących z popularnym przewoźnikiem na wakacje.

Ryanair rezygnuje


Nieprzyjemne informacje dotyczą zmian w rozkładzie lotów irlandzkiego przewoźnika. Ryanair zrezygnował z kilku połączeń. Podróżni nie wylecą w tym roku na wakacje do Aten z Łodzi. Swoją decyzję przewoźnik argumentuje powodami handlowymi. Czy za rok coś się w tej sprawie zmieni? Nie wiadomo.

Lada moment Ryanair wycofa połączenie Olsztyn – Kolonia. Dokładnie tylko do 27 lutego będzie funkcjonować ta trasa. Co ciekawe, to połączenie nie istniało zbyt długo, ponieważ powstało dopiero w listopadzie ubiegłego roku.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Poważne problemy mogą mieć także osoby, chcące wybrać się z irlandzkim przewoźnikiem do Włoch. Utrudnienia co prawda mają potrwać tylko kilka najbliższych dni, ale z pewnością skomplikują i uprzykrzą życie wielu osób. Wszystko z powodu strajku kontrolerów ruchu lotniczego we Włoszech, który wg informacji potrwa od 14 do 16 stycznia. W związku z zaistniałą sytuacją Ryanair odwołał część lotów. Klienci, którzy mieli wylecieć do Włoch zostali powiadomieni za pomocą smsa lub e-maila o odwołaniu ich lotu, a także o możliwości zwrotu pieniędzy lub bezpłatnej zmiany terminu wylotu.

Jakie loty odwołał Ryanair? Póki co na liście znajdują się: FR8311 Gdańsk – Bergamo, FR2722 Kraków – Bari, FR6877 Kraków – Bergamo, FR7305 Kraków – Cagliari, FR9663 Kraków – Rzym-Ciampino, FR7304 Cagliari – Kraków, FR9662 Rzym-Ciampino – Kraków, FR8312 Bergamo – Gdańsk, FR2723 Bari – Kraków, FR6876 Bergamo – Kraków. Jak będzie wyglądać sytuacja w kolejnych dniach, jeszcze nie wiemy.

Ryanair to chyba najpopularniejszy przewoźnik w naszym kraju. Trzeba zatem pamiętać, że wszelkie decyzje Irlandczyków dotykają tysiące, a czasem nawet miliony Polaków. Nie pozostaje nam nic innego jak mieć nadzieję, że kolejne wiadomości będą dużo bardziej pozytywne niż te, które pojawiły się w ostatnich dniach. W końcu wakacje już za kilka miesięcy.

Źródło: Ryanair, tvn24bis.pl, fly4free.pl

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry