This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Siatkówka ME 2019. Gdzie transmisja meczu Polaków?

P

Piotr Pawlak

Guest
Przed nami olbrzymie emocje i wielka siatkówka – ME 2019. Tegoroczne Mistrzostwa Europy rozegrane zostaną w trzech krajach: Francja, Belgia, Holandia oraz Słowenia.

Impreza rozpocznie się 12 września. W kadrze reprezentacji Polski zabrakło miejsca dla Bartosza Kurka. Vital Heynen nie upatruje w tym sensacji. Belg powiedział w mediach, że takiej decyzji personalnej można było spodziewać się już od dłuższego czasu. Bartosz Kurek wraca do gry po kontuzji i selekcjoner nie chciał go przeciążać, gdyż po prostu nie jest gotowy na taką intensywność grania.

Polacy rywalizację na Mistrzostwach Europy rozpoczną w grupie D. Będziemy grali w Rotterdamie. Naszymi rywalami na holenderskim parkiecie oprócz gospodarzy będą: Estonia, Ukraina, Czechy oraz Czarnogóra. Co tu dużo ukrywać. Jesteśmy zdecydowanym faworytem tejże grupy i nie wyobrażamy sobie innego rozstrzygnięcia niż wygranie w niej rywalizacji. Do fazy pucharowej, czyli na początek do 1/8 finału trafią po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Nasza reprezentacja pierwsze spotkanie ME 2019 rozegra 13 września. O godzinie 17 naszymi rywalami będą Estończycy. W kolejnym meczu, 15 września o godzinie 16 zagramy z gospodarzami turnieju – Holendrami. Polacy dzień później zmierzą się także z Czechami (godzina 20:00). Na zakończenie fazy grupowej podejmiemy Czarnogórę (17 września, 17:00) oraz Ukrainę (19 września, 20:00).

Siatkówka ME 2019 w TV


Spotkania Polaków pokaże na żywo Telewizja Polska oraz sportowe kanały Polsatu:


Zarówno telewizja publiczna TVP, jak i Polsat przygotują też specjalne studia przed i pomeczowe, w których możemy spodziewać się ciekawych analiz. Już teraz nie możemy doczekać się pierwszego spotkania reprezentacji Polski na ME 2019!

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry