This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

SZOK! Michał Wiśniewski ujawnił: „Jestem alkoholikiem”

B

Bogdan Wałek

Guest
Michał Wiśniewski w porannym wywiadzie radiowym poważnie zasmucił swoich miłośników. Oznajmił całej Polsce szokującą prawdę na temat samego siebie.

Można go lubić, albo całkiem nienawidzić. Wokalista znany z zespołu Ich Troje bez wątpienia przeżył w swoim życiu wiele wesołych, ale i smutnych momentów. W dzisiejszym porannym wywiadzie w ogólnopolskiej stacji radiowej postanowił jednak podzielić się z fanami niepokojącą informacją.

Michał Wiśniewski jest…


Przy mikrofonie w Radiu Zet piosenkarza gościł dziennikarz Michał Figurski. Dyskusja dotyczyła niezbyt przyjemnego dla wokalisty tematu – uzależnienia od alkoholu. Dziennikarz wręcz prowokował lidera Ich Troje i ostatecznie udało mu się wymusić te smutne słowa, które dla wielbicieli Wiśniewskiego okazały się szokiem.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Wokalista wyznał też, jak radzi sobie z alkoholem. To metoda, przez którą musi rzeczywiście cierpieć. Wiśniewski używa tzw. wszywki ukrytej w jego wątrobie! Dla muzyka każdy łyk jakiegokolwiek napoju wyskokowego oznaczać będzie pasmo mało przyjemnych objawów – ataku duszności, zawrotów głowy, nagłych zmian ciśnienia i problemów z sercem.

Rodzinny problem


Wiśniewski w dalszej części tego szokującego wywiadu przyznał, że alkoholizm był zawsze w jego rodzinie problemem. Dowiedzieć się było można, że z piciem zbyt dużej ilości alkoholu zmagała się jego matka. Na szczęście kilkanaście lat temu udało jej się pokonać wroga. – Moja mama jest po terapii i 14 lat nie pije – powiedział Wiśniewski w rozmowie na żywo.

Zobacz rozmowę, podczas której Michał Wiśniewski ujawnia smutną prawdę:


To pierwsze tak dobitne przyznanie się do swojego problemu, w dodatku publicznie. Michał Wiśniewski prawdopodobnie nadal będzie próbował alkoholu, bo – jego zdaniem – tylko to pozwala mu zapomnieć o problemach i dać odrobinę przyjemności. Powiedział wręcz wprost, że lubi się napić.

Komentarze pod wywiadem były jednoznaczne. Fani Michała Wiśniewskiego nie tylko wyrażali swoje zaniepokojenie. Wyrazili również swoje oburzenie na styl prowadzenia rozmowy. „Prowadzący jakby chciał za wszelką cenę upokorzyć Wiśnię, a sam Wiśnia gdyby wiedział jak to się potoczy, pewnie by nawet nie przychodził do tego programu.” – napisał jeden z internautów.

Źródło:
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry