This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Telewizja jawnie antypolska

cynik

Member
Na razie nie przedstawiono dowodu na to że to była prowokacja. A co do ścigania twoich kumpli nazioli za imprezowanie po lasach - no mamy takie prawo a nie inne, patrz ustawa o IPN. Wg mnie możesz świętować cokolwiek - włącznie ze swoją pierwszą zmazą nocną i pierwszym pawiem poimprezowym. Ale nie rozmawiaj ze mną tylko z ustawodawcą.
 

adi

Active member
Ale obydwaj wiemy że tu chodzi o piar polityczny a nie logikę.

Można swobodnie chodzić po miejscach publicznych z wytatuowaną swastyką na szyi ale za świętowanie urodzin Adolfa w pustym lesie więzienie.

Jednocześnie będą pierdolić o wolności słowa i przekonań i jak to Polak który chyba jako jedyny w Europie nie może wyrejestrować własnego pojazdu ukochał i wywalczył sobie wolność.
 

Leon

Active member
Adi , ale nadal nie rozumiem dlaczego w adolfie widzisz swojego idola? czym on ci się tak zasłużył, że chcesz go naśladować?
 

adi

Active member
Zacznijmy od tego że w ogóle nic nie rozumiesz z tego o czym rozmawiamy. dlatego jedyne na co cię stać intelektualnie to wypisywanie takich oto właśnie debilizmów.
Wiem że ciężko ci będzie to zrozumieć ale nie ma Niemców i Austriaków w poczcie moich idoli.

Przy okazji taka ciekawostka:


„Gdyby Karol Młot nie zwyciężył pod Poitiers to… z całą pewnością przyjęlibyśmy islam, naukę o nagrodzie bohaterstwa. Jedynie wojownik trafia do siódmego nieba! Germańskie rasy dzięki temu zdobyłyby świat.” – Adolf Hitler „Rozmowy przy stole”, monolog z 28 sierpnia 1942

„Przeraża mnie to, że miliony osób wierzą w jego [Kościoła] ideologię albo – sądząc po ich działaniu – zdają się w nią wierzyć, bądź tylko zwyczajnie udają. Gdybyśmy zostali wyznawcami Allaha, rządzilibyśmy światem.” – Adolf Hitler
 
Ostatnia edycja:

cynik

Member
No co za dokładność. Podziwiam. A w jakim kontekście były te słowa wypowiedziane? Bo jak to taka ciekawostka, to może coś więcej, cały zakres tematyczny?
Temat wydaje się wyczerpał, można go zamknąć. Ani nie udowodniono antypolskości naszych rodzimych stacji, ani rzekomej prowokacji w sprawie imprezy nazioli.
 

adi

Active member
No wiesz, Adolf to tam tylko Islam podziwiał, za to Himmler był szczerze Islamem zafascynowany. Uważał Islam i nazizm za doskonałą fuzję.

Co do sprawy urodzin Adolfa, to prokuratura cichcem wycofała zarzuty heilującemu operatorowi TVN po artykule w New York Times jak to PIS prześladuje "Wolne media" i interwencji amerykańskiej ambasador.

Cóż , za TV stoi przecież amerykański kapitał więc są równi i równiejsi wobec prawa.Nam pozostaje taki oto obraz:

ODI1L3VfMS9jY182NjU4MC9wLzIwMTgvMTEvMTYvODI1LzUyMS9jYzM4MWNlYTY4Y2E0YzM3OTQwODYwNGJmZTcwNTEyN...jpeg
 

adi

Active member
Ale to nie jest wasze stare forum, gdzie się takie tematy uderzające w mocodawców zamykało.
 
Ostatnia edycja:

Do góry