This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

TESCO przeżyło nawałnicę klientów. Wyprzedawano dosłownie wszystko

K

Kamil Surowiec

Guest
TESCO – jedna z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce, w najbliższych miesiącach przejdzie prawdziwą rewolucję. Właściciele marki postanowili znacząco zmienić strategię firmy. Korzystają na tym klienci ich niektórych sklepów, gdzie dochodzi do szokujących wyprzedaży. Mamy wideo!

Ta informacja w mediach pojawiała się już od jakiegoś czasu. Jednak dopiero niedawno nabrała realnego kształtu. Dlatego Polacy ruszyli do TESCO na wyprzedaże, których nie można było przegapić. Niektóre produkty przecione były o nawet 80%.

Takim tłumów w TESCO nie było już dawno. Bowiem uczciwie trzeba przyznać, że sieć TESCO nie jest najpopularniejszą wśród Polaków. Nasi rodacy dużo częściej decydują się na zakupy przede wszystkim w Biedronce lub w Lidlu. Dlatego głównie, że wiele produktów jest tam po prostu tańszych.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Nie zawsze tak jednak było. Pierwsze lata TESCO w Polsce były naprawdę bardzo udane. Dlatego jeszcze dekadę temu nikt nie myślał o zamykaniu świetnie prosperujących hipermarketów. Przypomnijmy, że sklepy brytyjskiego właściciela pojawiły się w naszym kraju dokładnie w 1995 roku.

Hipermarkety wyrastały w całym kraju – nawet w małych miastach. Sieć stała się jedną z czołowych w Polsce, zapewne głównie dlatego, że była jedną z pierwszych, które oferowały ogromny zasób produktów zachodnich.

TESCO szokuje wyprzedażami


Od kilku lat sieć była jednak w odwrocie. Dlatego nie tak dawno właściciele sklepów zapowiedzieli sprzedaż ośmiu swoich hipermarketów i skupienie się na mniejszych sklepach. Ogłoszona informacja została potwierdzona przez związkowców z „Solidarności” w TESCO.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Wskazano kilka sklepów do zamknięcia. Są to hipermarkety w Tychach, Warszawie Piastów, Rzeszowie, Warszawie Gocławiu, Bydgoszczy, Gdyni przy ul. Nowowiczlińskiej 35 i Gorzowie Wielkopolskim oraz supermarkety w Sosnowcu i Warszawie przy ul. Wolskie.

My skupimy się na hipermarkecie TESCO w Rzeszowie, który przeżywał prawdziwą nawałnicę klientów. Nie ma się tez czemu dziwić. Niektóre produkty można było kupić przecenione od 50% do nawet 80%. Kolejki do kas były wręcz ogromne. Można to zobaczyć na filmie, który zamieszczamy poniżej. Na półkach sklepowych dosłownie zaczynało już brakować towaru.


Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry