This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Trybunał Konstytucyjny

WSA stwierdził oczywisty fakt, iż agent Muszyński - mimo przebierania się w togi - nie jest sędzią TK, a wydane z jego udziałem "wyroki" są non est
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wsa...wa-orzekac-w-trybunale-konstytucyjnym/w9sgl8n
To tak z ciekawości - skoro agent Muszyński nie ma prawa orzekać w TK, to wszystkie wyroki TK, przyjęte przez składy sędziowskie, w których był agent Muszyński, są z mocy prawa nieważne. Prawda?
Wyrok WSA w sprawie rzekomego sędziego Muszyńskiego oznacza również, że nie mamy prezesa TK. Albowiem w wyborze kandydata na prezesa brały udział osoby nieuprawnione.
Co o tym sądzicie?

Że to szukanie pestek w g...ie.
Za Bredzisława Bulla TK orzekał od święta. Wytłumacz mi czemu teraz zachowuje się tak, jakby miał dziś brać kredyt żyrując utrzejszym kuponem Lotto? Dojdzie do tego, że listonosz zapuka mi do drzwi i wręczy mi wyrok sądu, choć o procesie nie miałem pojęcia. Sorry, ale uważam, że coraz większa grupa społeczna zaczyna dostrzegać obłudę środowiska sądowniczego i aktywiści ich broniący są zmanipulowani. Ktoś płaci za te manifestacje, a mogą one być świetnym sposobem do wyrażenia swojego braku poparcia dla rządu.

Orzekał zgodnie z ustawą regulującą pracę TK. Może nie zwróciłeś uwagi ile było orzeczeń TK z powodu małego nagłaśniania, ale monitor rządowy dzielnie publikował wyroki TK. Przestał, kiedy PiS zaczął ingerować w pracę TK.
A co do wyroków i procesów o których możesz nie mieć pojęcia - to od kilku lat już to tak funkcjonuje, narazie w sferze gospodarczej (sądy 24godzinne).

Za Bredzisława Bulla TK orzekał od święta. .
Mylisz się!

https://wiadomosci.wp.pl/jak-dziala...ej-te-liczby-mowia-wszystko-6119363405613185a
rok 2017 był jednym z najgorszych w historii funkcjonowania TK, zarówno jeśli chodzi o liczbę nowych spraw, które wpłynęły do TK, jak również pod względem liczby orzeczeń wydanych przez TK”
http://wyborcza.pl/7,75398,23167532...-rok-byl-najgorszym-w-historii-trybunalu.html

Jeżeli ktoś by miał takie nagranie że dostał w pysk i chciał by zrobić użytek z tego?
ale na ogół prokuratura się takim czynem nie zajmie. Chyba żeby ktoś z pisu z liścia dostał....to co innego.

Do góry