This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

TVP pokaże film o pedofilii? Zaskakująca deklaracja Sekielskiego

M

Magdalena Derucka

Guest
Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele robi prawdziwą furorę. Po kilku dniach od premiery ma już kilkanaście milionów wyświetleń na YouTube. Teraz Tomasz Sekielski niespodziewanie zadeklarował, że chętne podzieli się swoim filmem z TVP. Co więcej, zrobi to za darmo.

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” miał swoją premierę w piątek 11 maja. Autor, zamieścił go w serwisie YouTube. Był to efekt umowny z internautami, którzy wsparli go wielką kwotą pieniędzy. Dzięki niej dziennikarz mógł nakręcić dokument.

W ciągu kilku dni film „Tylko nie mów nikomu” zanotował rekord oglądalność. Uzyskał bowiem kilkanaście milionów wyświetleń, co jest naprawdę sporym osiągnięciem. Eksperci podkreślają, ze taką popularnością cieszą się jedynie zwiastuny długo oczekiwanych gier wideo lub trailery hollywodzkich produkcji filmowych.

Film Sekielskiego odbił się w Polsce szerokim echem. Pokazał bowiem gigantyczny problem, jakim jest pedofilia w Kościele Katolickim. Film skomentowało już wiele osób z życia publicznego. Większość zgodnie podkreśla, że jest on niezwykle ważnym dokumentem i powinno go zobaczyć jak najwięcej ludzi.

TVP pokaże film Sekielskiego?

Tomasz Sekielski zapewnił, że z chęcią podzieli się swoją produkcją z
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
. Dziennikarz dodał, że zrobi to pomijając opłaty, które obciążyłyby telewizję publiczną.

„Za darmo, bez jakichkolwiek opłat, jeśli TVP chciałaby wyemitować film to proszę bardzo. Jesteśmy gotowi udostępnić darmową licencję. Myślę, że decydenci w TVP wiedzą, że taki film jest. Nie mam nic przeciwko temu. Na pewno ktoś ma mój numer, bo przez pewien okres tam pracowałem” – powiedział Sekielski w rozmowie z telewizją Wirtualnej Polski.

Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat zainteresowania TVP filmem Sekielskiego. Z pewnością byłaby to bardzo zaskakująca decyzja Jacka Kurskiego.

Artykuł
pochodzi z serwisu
.

Do góry