This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

TVPis

adi

Active member
Ja rozumiem ze zależy ci na podzieleniu wyborców na prawicy, bo wtedy PO by miało szansę na wygraną, więc w interesie narodowców jest nie występować.

Leon

Active member
Dziwne niby na Korwina głosujesz, a nie chcesz aby do Sejmu się dostał bo jak mówisz, że prawica się podzieli i zwiększy szansę PO.

adi

Active member
No jak elektorat prawicowy się podzieli i wygra PO, to to będzie dużo gorsze dla Korwina i narodowców, więc nie wiem co w tym dziwnego.

Leon

Active member
Adi zapewne jesteś ucieszony
TVP przeprasza Konfederację.
okaż to???
A wiesz że TVPis zaraz zlustrowali tego sędziego?

No jak elektorat prawicowy się podzieli i wygra PO, to to będzie dużo gorsze dla Korwina i narodowców, więc nie wiem co w tym dziwnego
To wolisz żeby Korwiny nie dostali się do Sejmu? to po co na nich marnujesz głos?

adi

Active member
To wolisz żeby Korwiny nie dostali się do Sejmu? to po co na nich marnujesz głos?
Bo głosuję w zgodzie ze swoim sumieniem(chociaż nie zgadzam się wielu kwestiach z Korwinem ale nie ma żadnego innego liberała do wyboru) i nie jestem byłym wyborcą PIS więc na moim głosie PO nie zyska.

Dobrze że przeprosili, TVP za PO by nie przepraszało tylko straszyło delegalizacją.

cynik

Member
ale jak przeprosili :) w swoim stylu. Podobają mi się takie przeprosiny - poniżając stronę, którą należy przeprosić. Korwin teraz powinien ich podać do sądu za sposób przeprosin.
„Wiadomości” przypomniały, że na wniosek Konfederacji „kierując się najwyższymi standardami dziennikarskimi” dziennikarze ponownie opublikowali sondaż, ale z danymi uwzględniającymi wspomniane ugrupowanie. – Mało kto ma wątpliwości, nie chodzi o fakty, a pretekst do ataku – dodał reporter. W
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
, skupiono się także na samej Konfederacji przypominając m.in., że Janusz Korwin-Mikke nazwał Wojciecha Jaruzelskiego „bardzo przyzwoitym człowiekiem”. Wspomniano także o sędzim, który wydał „kuriozalny wyrok” dotyczący Konfederacji i TVP. – Sędzia Rafał Wagner, który wydał ten kuriozalny wyrok wcześniej skazał m.in. Zbigniewa Ziobrę. Znajduje się na liście sędziów wolności, przygotowała ją Ewa Siedlecka, publicystka znana z krytyki polskiego rządu – powiedział reporter dodając, że na tej samej liście znaleźli się sędziowie „znani z politycznego zaangażowania przeciwko polskiemu rządowi”.

adi

Active member
Kiedy boję się że w ten sposób pomogę PO i pogorszę.

Namów swoją partię by się rozwiązała, ruszymy wszyscy do przodu w tym kraju.

Leon

Active member
Kiedy boję się że w ten sposób pomogę PO i pogorszę.
Więc te nasze sprzeczki i to co piszesz jest nieprawdą??? to tylko kamuflaż z twojej strony aby nie pomóc opozycji.
Inaczej mówiąc przyznajesz mi rację tylko nie chcesz głośno o tym mówić.

Tak ty to widzisz

adi

Active member
Więc te nasze sprzeczki i to co piszesz jest nieprawdą??? to tylko kamuflaż z twojej strony aby nie pomóc opozycji.
Nie do końca, twoja osoba i oraz dokonania twojej partii pokazują że obecnie niestety trzeba przymykać na PIS-owskie przekręty , by gówno totalne nie wróciło znowu do koryta.

PIS sobie zdaje z tego świetnie że dopóki gówno totalne jest na drugim miejscu w sondażach, będzie niezagrożony.

To jest dramat tego kraju, za który jesteście współodpowiedzialni.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
PIS sobie zdaje z tego świetnie że dopóki gówno totalne jest na drugim miejscu w sondażach, będzie niezagrożony.
NIE ! pis sobie zdaje sprawę że gdyby nie dawali łapówek wyborczych to jest po nich.
W żadnej sondzie na pytanie "dlaczego wybiera PiS" nie było odpowiedzi że boi się poprzednich rządów, tylko mówili że PiS dobrze płaci.
zapewne czytałeś:
6 mln Polaków jest przekonanych, że program "Rodzina 500+" finansują bogatsi rodacy. 750 tys. wierzy, że pieniądze na sztandarowy program PiS pochodzą z kasy partii Jarosława Kaczyńskiego. Eksperci nie mają wątpliwości: najłatwiej wyborców kupić dużą forsą.
Dlaczego życie polityczne w Polsce kręci się wokół pieniędzy? Bo to najłatwiejszy przekaz do stworzenia, a najtrudniejszy do zweryfikowania. A jednocześnie każdemu politykowi z rękawa najłatwiej wyciągnąć właśnie magiczne pieniądze niż konkretne rozwiązania

I to co pogrubiłem nie zaprzeczysz że PiSowi najlepiej wychodzi.

Przed chwilą wyczytałem że PiSowcowi chodzi tylko o kasę!
Nawet wśród zwolenników PiS prawie połowa nie wierzy w uczciwość polityków Prawa i Sprawiedliwości
- wynika z naszego najnowszego sondażu
W sondażu Kantar dla TOK FM zapytaliśmy Polaków, jak „generalnie oceniają uczciwość polityków rządu PiS w zakresie dysponowania finansami”.
Tylko 21 proc. odpowiedziało: „Są uczciwi, trudno im coś zarzucić”, a 37 proc. wybrało odpowiedzi : "są nieuczciwi, mają wiele na sumieniu"
I jeszcze jedno muszę dodać!
Niedawno Adi nazwałeś Borysa Budkę kłamcą

Teraz powinieneś mieć tyle honoru w sobie i to odszczekać!

Ostatnia edycja:

Do góry