This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Tymczasem w świecie idiotów

Leon

Member
JakoÅ› nie rozumiem o co chodzi?
Dał ten Gliński czy nie?
Producent filmu Kler będzie musiał oddać pieniądze z dotacji państwa
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Minister Gliński: nie dałem ani grosza na film "Kler
"W związku z nieprawdziwymi informacjami na temat finansowania filmu »Kler« informuję, że nie dałem ani grosza na ten cel" - napisał we wtorek na Twitterze minister kultury Piotr Gliński. O współfinansowanie filmu przez Polski Instytut Sztuki Filmowej zapytał ministra ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Leon

Member
Dyktafon z (niemieckiego) MediaMarkt pokonuje szefa KNF
LOT zbiera kasę od pasażerów na naprawę pompki do Dreamlinera a to dopiero wtorek......!!!!!

Leon

Member
tak tylko pytam czy jeśli Kuchciński okaże się pedofilem to wzorem księży przeniosą go z fotela marszałka do ławy sejmowej? :whistle:

Leon

Member
Adi mam takie pytanko, zapewne wiesz że PiS razem z ich guru wierzą w zamach smoleński. (zabiliście mi brata i inne pierdoły)
Więc mam pytam czy chcesz aby Polską rządziła banda świrów? z premierem wielokrotnym łgarzem (bo jak inaczej ich nazwać)

adi

Member
A jak rudy Donek łgał narodowi że jak dojdzie do władzy obniży podatki. No ale jak tylko dorwał się do koryta to podwyższył VAT?

Kiedy odpowie za to masowe oszustwo wyborcze przed narodem?

36

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Macierewicz nazwał strajk "próbą ataku na państwo polskie"

pamiętam że
Macierewicz: Uderzenie w Misiewicza to przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu państwa. Zawiadamiamy służby

Ciekawe kiedy z tym świrem zrobią pożądek?

Emigracja rośnie! Za PiS wyjeżdża z kraju więcej niż za PO-PSL
Podsumowanie rządów premiera Donalda Tuska 2007-2014

8% składka rentowa w 2019 r
23% VAT w 2019
W przyszłym roku nadal będą stosowane 8% i 23% stawki VAT, prezydent podpisał już zmiany w VAT.
Pierwotnie podwyższone stawki miały obowiązywać tylko w latach 2011-2013. Jednak pod koniec 2013 r. ustawodawca postanowił przedłużyć ich stosowanie do końca 2016 r., zaś pod koniec 2016 r. – do końca 2018 r. Zbliżający się koniec 2018 r. nie oznacza jednak, że niebawem powrócą stawki 22% i 7%.
Krótko mówiąc PiS kolejny raz podniósł do 23%
Adi tu sobie poczytaj

Adi wszyscy by chcieli wcześnie na emeryturę pójść ale jaka będzie wysokość pisowskich emerytur? 1/3 zarobku albo jeszcze mniej.
a o tym jakoś cisza

Ostatnia edycja:

adi

Member
Formalnie PO podniosło VAT 2 razy i PIS 2 razy. Ale tylko formalnie, bo po prostu PO walnęło stałe zwiększenie ale żeby naród się specjalnie nie buntował to wymyślili bajkę że to czasowe.

Leon

Member
Pitolisz jak zwykle dokładne daty podano do kiedy miał 23% VAT obowiązywać.

A tu z innej beczki
Duda podpisał na kolejne lata.

Tak PiS chroni miedzy innymi naszego kochanego Marszałka.

Ostatnia edycja:

adi

Member
Sam pitolisz bo PO podało że 23 vatu będzie tylko na 3 lata, po czym po tych 3 latach przedłużyło na kolejne 3.

Dwukrotne oszustwo, raz że podwyższyli podatek mimo że obiecali obniżać, dwa że oszukali też z tym że tylko na 3 lata.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
PO podpisali do 2016 r co zrobił PiS z tym??? Gdyby Duda nie podpisał automatycznie obniżyło by to do 22%. a co w kampani mówili!

a teraz o innym idiocie
Nikt nie wynalazł innej metody na zwalczenie kornika drukarza jak tylko wycięcie zaatakowanych drzew i wywiezienie, zanim ten kornik zacznie fruwać, przepoczwarzy się z larwy na motyla - mówił minister Kowalczyk środowiska w telewizji internetowej.

Mogę powiedzieć jedno że jak Kaczyński dobiera idiotów na ministrów, to nie jakieś podróbki , tylko naprawdę idiotów prima sort.

adi

Member
No i standard, na fakt o podwójnym oszustwie PO odbijasz piłeczkę PIS-em, który robi to samo.

Skoro jesteś zwolennikiem oszukiwania Polaków na VAT jak to robiło PO, to powinieneś być zadowolony z kontynuowania tej tradycji przez PIS

Leon

Member
Wreszcie przyznałeś że PiS też oszukał i podniósł do 23% .
A to też jest dobre! (dobre gdyby nie chodziło o małolaty)

Ciekawe dlaczego ogrodnik jeszcze jest Marszałkiem Sejmu? Chyba że wierchuszka PiSu jest cała umoczona w tym procederze.

adi

Member
No oczywiście że PIS też oszukał, co nie zmienia faktu że PIS kontynuuje PO-owskie oszukiwanie, podobnie jak PO chce kontynuować PIS-owskie 500 plus.

Leon

Member
No oczywiście że PIS też oszukał, co nie zmienia faktu że PIS kontynuuje PO-owskie oszukiwanie, podobnie jak PO chce kontynuować PIS-owskie 500 plus.
Skoro obie partie jednakowo oszukują to dlaczego wybierasz tych którzy łamią Konstytucję i zaorali trójpodział władzy?
Którzy demokrację mają w dupie.

Och zapomniałem, to powyżej się nie liczy ! PiS nie pałuje nazioli dlatego ich wybierasz.

adi

Member
Skoro obie partie jednakowo oszukują to dlaczego wybierasz tych którzy łamią Konstytucję i zaorali trójpodział władzy?
Którzy demokrację mają w dupie.
.

A gdzie ja napisałem że jednakowo oszukują? Jak zwykle kłamiesz.

A demokracja gdzie raz wygrywa PIS raz PO jest nic nie warta.

Leon

Member
A gdzie ja napisałem że jednakowo oszukują? Jak zwykle kłamiesz.
Moje niedopatrzenie 😪
to kto wysunął się na prowadzenie w oszustwach? (pomijam Premiera bo to ewenement na polskiej skali)

A co powiesz o tych helikopterach kupionych przez Błaszczaka.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dodam jeszcze że tego żaden wyznawca PiSu nie może zignorować

Ostatnia edycja:

adi

Member
Moje niedopatrzenie 😪
to kto wysunął się na prowadzenie w oszustwach? (pomijam Premiera bo to ewenement na polskiej skali)
Myślę że nikt nigdy nie dogoni skutecznego polityka Angeli ze Stasi, rudego Donka, co to wmówił Polakom że jest Polakiem. Nawet Schetynie będzie ciężko.

4145

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Adi nie poniżaj się tymi fotkami , masz jakiś kompleks Tuska? (przypomnę że 27 państw go poparło a nie tylko Niemcy)
Tajna wizyta u Merkel. Polityczny dylemat Kaczyńskiego
tak samo mógłbym napisać że swój ze swoją się spotkał.

Napisz coś o helikopterach Błaszczaka. 😎

Do góry