This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Układ - Marchewa-Worek-Nazgul-Cynik-Bilu i dlaczego to musiało się skończyć katastrofą.

Status
Zamknięty.

gazda

New member
Te niki z tytułu oczywiście należały do osób zarządzających starym forum. Pisałem na nim wiele lat i miałem na koncie ponad 5 tys. postów więc pamiętam wiele rzeczy. Był to układ złożony z ludzi o poglądach lewicowo-liberalnych oprócz Bilu, który był pisowcem, ale on raczej był koniunkturalistą i wysługiwał się im. Pozostali prawicowi moderatorzy - Lolek, Waga, Zuikaku widząc politykę zarządu forum szybko się zrazili i przestali się udzielać. A polityka była taka, aż prawa i narodowa strona była tępiona i dyskryminowana, często banowana. Sam tego wielokrotnie doświadczyłem i byłem wielokrotnie banowany. W końcu zrezygnowałem z pisania na tym forum. Tak samo było z wieloma innymi osobami. Przepowiadałem, że to forum szybko umrze ale nie chcieli słuchać.

gazda

New member
I jeszcze jedno - tutaj zwracam się do administratora - jeśli ktoś ze starych administratorów, moderatorów przez których tamto stare forum wymarło takich jak - Marchewa,nazgul,worek,bilu,cynik bądź zarządzali tym forum lub coś będą mieli do powiedzenia tutaj albo będzie zarządzane w podobny sposób to będzie powtórka z rozrywki i ja tu na pewno nie będę pisał.

Leon

Member
Akurat PIskorz to byÅ‚ twój dokładny pis-owski odpowiednik.
Między mną a Piskorzem taka różnica że ja napiętnują pisie złodziejstwo i przekręty jak tylko mogą ,a on temu przyklaskuje.... zresztą ty też.
Ja płacę podatki (odwrotnie do ciebie) i mam prawo domagać się aby to poszło na szczetne cele, a nie do pisowskiej kieszeni
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
oraz
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

adi

Member
Między mną a Piskorzem taka różnica że ja napiętnują pisie złodziejstwo i przekręty jak tylko mogą ,a on temu przyklaskuje.... zresztą ty też.
Gdy twoje ukochane PO było u władzy to Piskorz piętnował złodziejstwo a ty przyklaskiwałeś. Nie różnicie się kompletnie niczym i dla mnie jesteście tym samym.

DamYan

Administrator
Członek Załogi
Siema. Wybaczcie, że dopiero teraz się wypowiadam ale wróciłem z wakacji.
Nie znam poprzedniej ekipy i ich poglądów ale do tej pory nikt nie zgłosił się do pomocy przy nowej wersji forum.
Nie chce też aby ludzie bali się wypowiadać na forum, bo ten czy tamten moderator ma inne poglądy i będzie usuwał posty.

Każda osoba, która chce się ubiegać na moderatora musi być osobą bezstronną. Moderator ma pilnować porządku, a nie usuwać prawicowe, czy lewicowe posty.
Ja też mam swoje poglądy ale nie wyobrażam sobie, abym usuwał post, bo mi się nie podoba. Co najwyżej mogę wyrazić własne zdanie w temacie i tyle.

Pozdrawiam.

adi

Member
Po pierwsze antysemityzm, antypolonizm, antygermanizm, antyxxxxxx są poglądem a nie emocją jak nienawiść.
Po drugie za tymi poglądami może stać np pragmatyzm a nie emocja.
Po trzecie, na koniec swego "logicznego wywodu" przyznałeś że nienawiść nie jest poglądem ale jest przekonaniem. A przekonanie to w zasadzie synonim poglądu.

Worek

Member
Za antysemityzmem może stać pragmatyzm? buahahahahaha
Odpowiedzialność zbiorowa a pragmatyzm. Dobre. "Nienawidzę żydów, Niemców, Polaków - takie mam poglądy" to się kupy nie trzyma. Poglądami tłumaczy się niedostatki umysłowe. Traumy, uprzedzenia, ludowe legendy i carskie pierniczenie"mędrców syjonu", który gazda podawać tutaj za fakt historyczny a nie manipulację carskiej ochrany. Jakbyś adi nie stanąć‚ na swojej dwunastnicy nie obronisz tego.

adi

Member
Odpowiedzialność zbiorowa a pragmatyzm. Dobre. "Nienawidzę żydów, Niemców, Polaków - takie mam poglądy" to się kupy nie trzyma.
Ale sobie jak zwykle ubzdurałeś tę nienawiść. Można przykładowo uważać że gdyby mieć środki to Rosję i Rosjan najlepiej znieść z powierzchni z ziemi i z punktu widzenia interesów i bezpieczeństwa Polski i Polaków będzie to pragmatyzm a był, by to oczywisty antyrosjanizm. Podobnie antygermanizm w 1937 był czystym pragmatyzmem.

Poglądami tłumaczy się niedostatki umysłowe. Traumy, uprzedzenia, ludowe legendy i carskie pierniczenie"mędrców syjonu", który gazda podawać tutaj za fakt historyczny a nie manipulację carskiej ochrany. Jakbyś adi nie stanąć‚ na swojej dwunastnicy nie obronisz tego.
Problem jest taki że totalitaryści twojego pokroju wymyślają takie dziurawe nielogiczne teorie, że np antykomunizm jest poglądem ale już anty islamizm nie jest poglądem tylko ....emocją. Bo moąna być przeciw ideologii ale jeśli ta ideologia jest oparta na mitologii to już nie można. Kompletny absurd logiczny który się wykłada na różnych kultach wiecznie żywego Stalina czy wujka Adolfa.

DamYan

Administrator
Członek Załogi
Ludzie ta wymiana zdań nie ma sensu. Szanujmy się na tym forum i pamiętajmy, że każdy jest inny i ma własne poglądy.

Nowe forum, każdy startuje z nowa kartą, więc czas pokaże :)

Zacznijmy rozwijać to forum, a jeszcze fajniej, jakbyście pomogli reklamować lub dali propozycję, gdzie najlepiej się pokazać :)

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.

Do góry