This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Układ - Marchewa-Worek-Nazgul-Cynik-Bilu i dlaczego to musiało się skończyć katastrofą.

Status
Zamknięty.

cynik

Member
Ale grono zaszczytne, miło było w nim się znaleźć. I to pomimo tak odmiennych poglądów! Adi, przestań oceniać ludzi swoją miarą. Nie każdy ma Twoje podejście do innych dyskutantów.
 

adi

Active member
Ciężko stosować się do regulaminu na forum w którym sam administrator Worek nagminnie go łamie a użytkownicy tacy jak Marcinsz bezkarnie obrażają innych użytkowników najgorszymi epitetami i nikt z tym nic nie robi.

Rozumiem że w swojej bucie wolicie własne oceny samych siebie ale nie znam ani jednej osoby z szeroko rozumianej prawicy która by była zadowolona z moderacji dawnego forum a to co napisał Gazda to 100 procent prawdy.

Na szczęście dawne forum już nie istnieje, zabiliście je swoją "moderacją", jest nowe.
 

cynik

Member
No ciężko być zadowolonym, jak za każdym celowym naruszeniem regulaminu się dostawało opisaną w tymże regulaminie karę. Może gdyby tak "poszkodowany" zastanowił się czasem nad poziomem swojej dyskusji i skupił się merytoryce zamiast osobistych wycieczek i ataków ad personam, to niewątpliwie możnaby uniknąć niesłusznego jego zdaniem ukarania. Tym się różni drogi Adi wolność wypowiedzi - możesz mówić co ci się podoba, pod warunkiem że nikogo nie obrażasz. Równie dobrze mogę Ciebie zapytać - co zapewne mam nadzieję™ nie ujdzie oku moderacji tego forum - a czy Ty Adi skończyłeś już szkalowanie i wciskanie fake-newsów?
 

adi

Active member
O to chodzi że generalnie nikt nie był banowany za obrażanie innych, bo obrażali się nawzajem wszyscy na czele z administratorem Workiem a ad personam które sam waliłeś w co 4 poście było forumowa normą.

Chciałem tez zauważyć że to wątek który stworzył‚ Gazda na temat moderacji dawnego forum, więc nie grozą mi nowe moderację za pisanie opinii, bo stare czasy się skończyły.
 

adi

Active member
O, w końcu znów tradycyjne reductio ad hitlerum. Wszyscy banowani na dawnym forum za poglądy to hitlerowcy teraz. Można i tak.
 

DamYan

Administrator
Członek Załogi
Już dajcie spokój :D
To co było na starym forum niech tam zostanie, tutaj zaczynamy wszystko od nowa :)
 
Ostatnia edycja:

Anubis

New member
Można dodać, że poprzednia władza forum kompletnie ignorowała problemy techniczne forum - czasem sie wysypało ze 2 dni i zero wyjaśnień„ dlaczego nie działało.
 

Bilu1939

New member
Po latach, w kolejnej odsłonie forum, być wywołany do tablicy przez Gazdę. Więcej.. ustawiony w jednym szeregu z całą tą hydrą: Workiem, Nazgulem, Marchewą i Cynikiem (wybaczcie, staram się uwiarygodnić, wcale się wam nie wysługiwałem!). Ech.. ;) Witajcie, to ja, ostatni (?) element związku spiskowców ;)
 

Aimar

New member
Układ - Marchewa-Worek-Nazgul-Cynik-Bilu to był układ broniący Żydów. Za kasę. Poglądy tu mają mniejsze znaczenie, ponieważ wszyscy normalni ludzie wiedzą, że Żydzi zapracowali sobie na taką opinię, że nie nawet prawiczki z komuchami się połączą żeby ujawnić żydowskie machloje.
 
Status
Zamknięty.

Do góry