This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Układ - Marchewa-Worek-Nazgul-Cynik-Bilu i dlaczego to musiało się skończyć katastrofą

#25
Ciężko stosować się do regulaminu na forum w którym sam administrator Worek nagminnie go łamie a użytkownicy tacy jak Marcinsz bezkarnie obrażają innych użytkowników najogorszymi epitetami i nikt z tym nic nie robi.

Rozumiem że w swojej bucie wolicie własne oceny samych siebie ale nie znam ani jednej osoby z szeroko rozumianej prawicy która by była zadowolona z moderacji dawnego forum a to co napisał Gazda to 100 procent prawdy.

Na szczęście dawne forum już nie istnieje, zabiliście je swoją "moderacją", jest nowe.
 
Ostatnia edycja:
#26
No ciężko być zadowolonym, jak za każdym celowym naruszeniem regulaminu się dostawało opisaną w tymże regulaminie karę. Może gdyby tak "poszkodowany" zastanowił się czasem nad poziomem swojej dyskusji i skupił się merytoryce zamiast osobistych wycieczek i ataków ad personam, to niewątpliwie mógłby uniknąć niesłusznego jego zdaniem ukarania. Tym się różni drogi Adi wolność wypowiedzi - możesz mówić co ci się podoba, pod warunkiem że nikogo nie obrażasz. Równie dobrze mogę Ciebie zapytać - co zapewne mam nadzieję nie ujdzie oku moderacji tego forum - a czy Ty Adi skończyłeś już szkalowanie i wciskanie fake-newsów?
 
#27
O to chodzi że generalnie nikt nie był banowany za obrażanie innych, bo obrażali się nawzajem wszyscy na czele z administratorem Workiem a ad personam które sam waliłeś w co 4 poście było forumowa normą.

Chciałem tez zauważyć że to wątek który stworzył Gazda na temat moderacji dawnego forum, więc nie groź mi nową moderacją za pisanie opinii, bo stare czasy się skończyły.
 
#33
Można dodać, że poprzednia władza forum kompletnie ignorowała problemy techniczne forum - czasem sie wysypało ze 2 dni i zero wyjaśnień dlaczego nie działało.
 

Do góry