This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Wiemy z kim Julia Wieniawa wyjechała na wakacje! Będziecie zaskoczeni

E

Emilia Kletkiewicz

Guest
Julia Wieniawa to obecnie najbardziej rozchwytywana aktorka w naszym kraju. Ma za sobą już między innymi rolę w filmie Patryka Vegi czy w serialu Rodzinka.pl. Celebrytka doskonale również czuje się jako influencerka. Prawie codziennie możemy zobaczyć jak reklamuje kosmetyki czy biżuterię. Ostatnio gwiazda ma coraz więcej obowiązków, dlatego postanowiła odpocząć i wyjechała do Włoch. Okazuje się, że aktorka spędza wolne dni ze swoją menadżerką i przyjaciółką w jednym, czyli mamą!

Przypominamy, że Julia Wieniawa urodziła się i wychowała w Warszawie. Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Swoją popularność zyskała dzięki roli Pauli w Rodzince.pl. Rok temu nagrała piosenkę Nie muszę, którą odsłuchało na YouTubie prawie 12 milionów osób.

Bez wątpienia musimy przyznać, że Julka zna show-biznes jak własną kieszeń. Celebrytka wie jak wywołać sensację, a robi to dość często. Niedawno zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją na ramówce Polsatu. Co więcej, jest wielka szansa na to, że 20-latka wprowadzi nowe trendy na czerwonym dywanie. Brzmi to kusząco!

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Teraz jednak idolka nastolatek postanowiła odpocząć od blasku fleszy, które towarzyszą jej na każdym kroku. Julia wyjechała do Włoch, gdzie z pewnością odpocznie od natłoku obowiązków. Co ciekawe, młoda gwiazda nie zrezygnowała całkowicie z wyłączenia się od świata wirtualnego. Na Instagramie bowiem pojawia się dużo zdjęć z urlopu. Na pewnej fotografii możemy zobaczyć, że Julka wypoczywa z mamą.

Julia Wieniawa z mamą na urlopie


Kilka godzin temu, na Instastories Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy celebrytkę z kobietą. Przyjaciółki leżą na leżakach i relaksują się. Okazuje się, że jest to menadżerka gwiazdy, czyli jej mama!

Bez cienia wątpliwości stwierdzamy, że mama Julii Wieniawy ma świetną figurę i wygląda wspaniale. Na swoim profilu, na Instagramie pochwaliła się swoim ciałem w bikini. Jak się domyślacie w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Fanki zazdrościły figury mamie artystki.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Wśród miłych słów nie zabrakło opinii Julii Wieniawy, która jest bardzo dumna z mamy. Zobaczcie, jak wygląda Marta Wieniawa:

Julia Wieniawa

Fot. Instagram

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry