This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Wojciech Cejrowski pośmiewiskiem. Te słowa cytuje już cały internet

O

OTOPRESS

Guest
Znany podróżnik Wojciech Cejrowski jedną wypowiedzią naraził się ogromnej rzeszy internautów. Autor kultowego programu Boso przez świat – zdaniem wielu – udowodnił, że podróże nie zawsze kształcą.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
to niekwestionowany autorytet dla sporej części osób reprezentujących poglądy prawicowe. Dziennikarz, autor książek i podróżnik zabiera głos w bardzo wielu kwestiach. Najchętniej komentuje sprawy kontrowersyjne, które elektryzują opinię publiczną.

Wieloletni gwiazdor
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
, a także ulubieniec prawej strony internetu, po raz kolejny zszokował odbiorców swoimi słowami. Znów zrobił to na antenie coraz bardziej popularnego Radia WNET. To tam prowadzi hitową już audycję pod tytułem Radiowy Przegląd Prasy.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Tym razem Wojciech Cejrowski zabrał głos na jeden z najgłośniejszych w ostatnich latach tematów. Mowa rzecz jasna o szczepionkach. Usłyszeliśmy słowa tak odważne, że osoby niezgadzające się z Cejrowskim chcą go za nie… nagrodzić. Rzecz jasna złośliwie.

Wojciech Cejrowski otrzyma nagrodę od antyfanów?


Geneza całej sprawy sięga kilka tygodni wstecz. To wówczas, mniej więcej w połowie czerwca, nagłośniono smutną historię małego Szymonka Baranowskiego. Chłopiec na początku roku został zaszczepiony przeciwko pneumokokom. Cztery dni później dostał wysokiej gorączki i trafił do szpitala, gdzie lekarze przez kilka miesięcy walczyli o jego życie. Niestety, dziecka nie udało się uratować – miało obrzęk mózgu.

Tę tragedię w typowy dla siebie sposób skomentował Wojciech Cejrowski. Pokusił się ponadto o bardzo odważne zarzuty skierowane wobec koncernów farmaceutycznych. Dowiadujemy się między innymi, że jesteśmy… celowo truci.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


„Szczepionki, wiadomo, że zabijają. W znaczącym procencie zawierają trucizny” – stwierdził w audycji Radia WNET Cejrowski. Dalej było już tylko ciekawiej. Słowa podróżnika nie przeszły bowiem bez echa. Podchwycili je autorzy bloga To tylko teoria, którzy od dłuższego czasu organizują plebiscyt na Biologiczną Bzdurę Roku.

Obalają także mity dotyczące szczepionek. Zresztą, sama nazwa naukowego bloga to cytat z Cejrowskiego. To oczywiste nawiązanie do jego słów, które brzmiały: „Teoria heliocentryczna to jest tylko teoria!”.„Dla tego osobnika to od razu Grand Prix poza konkursem” – apelują internauci pod postem o nominacji dla podróżnika. „Wojciech Cejrowski to powinien być patronem tej nagrody. Każde zdanie zasługuje na jakieś wyróżnienie. Cejrowski jest największym zaprzeczeniem powiedzenia, że podróże kształcą” – grzmią ponadto kolejni komentujący.

  1. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  2. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  3. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  4. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry