This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Zniewolona: Co dalej z serialem w TVP? Jacek Kurski przerwał milczenie!

K

Kamil Surowiec

Guest
Zniewolona to prawdziwy hit tegorocznych wakacji w telewizji. Ukraiński serial jest emitowany przez TVP i notuje rekordy oglądalności. Losy serialowej Katii przyciągnęły przed telewizory miliony. Dlatego widzowie bardzo ucieszyli się, gdy po zakończeniu pierwszego sezonu, TVP od raz zaczęła pokazywać drugi.

Ukraiński serial ogląda średnio ponad 2 mln widzów. W niedzielę 4 sierpnia losy serialowej Katii przyciągnęły przed telewizory 2,73 mln widzów, a w poniedziałek już 3 mln.

Zniewolona to serial kostiumowy, który został przedstawiony podczas festiwalu w Cannes. Główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja. Fabuła skupia się wokół tej młodej, pięknej i wykształconej dziewczyny, która walczy o odzyskanie wolności.

Katierina dzięki swojej chrzestnej – szlachciance pani Czerwińskiej – została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Dlatego zna języki obce, gra na fortepianie, maluje.

Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Bowiem wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Zniewolona hitem w TVP


Ukraiński serial ogląda średnio ponad 2 mln widzów. W niedzielę 4 sierpnia losy serialowej Katii przyciągnęły przed telewizory 2,73 mln widzów, a w poniedziałek już 3 mln. We wtorek padł rekord. 28. odcinek serialu zobaczyło 3,05 mln fanów. Dlatego sukces serialu skomentował Jacek Kurski.

– To wakacyjna telewizyjna rozrywka numer 1 dla Polaków. „Zniewolona” to nasza bardzo trafna decyzja zakupowa – powiedział Jacek Kurski, prezes TVP w wywiadzie dla Wirtualnychmediaów.pl.

– W tej chwili serial ogląda już grubo ponad 3 mln widzów, a pod koniec wakacji pewnie dobijemy do 3,5 mln – dodał prezes Telewizji Polskiej.

Dwa dni później prezes TVP mógł znów świętować. Ponieważ padł kolejny rekord. – 07.08. Zniewolona, 29 odc. TVP1: 3,34 mln. Nowy rekord! – napisał na Twitterze. W piątek stacja wyemituje 30. odcinek serialu. Dlatego może paść kolejny rekord To możliwe, bowiem serial cieszy się ogromną popularnością.

Zwiększenie emisji oraz brak podziału na sezony spowodował, że serial zakończy się szybciej. Bowiem początkowo drugi sezon miał ukazać się jesienią. Dlatego jeśli żaden odcinek nie wypadnie z planu, to finał „Zniewolonej” zostanie wyemitowany w piątek, 30 sierpnia.

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry